Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polny maczek

Jak sobie pomóc po rozstaniu?

Polecane posty

Gość Koksik00
Ze mna dziewczyna zerwała tylko dla tego ze nie miała dla mnie czasu... I nie wiem za bardzo co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rav
Heh, właśnie mam podobną sytuację. I staram się sobie sama pomóc... z kilkoma rzeczami powyzej zgadzam sie w 100%!!! Organizuj sobie czas, najwazniejsze sa wieczory!! Umawiaj sie ze znajomymi, chocby a godzine wieczorem, to caly dzien bedziesz na to czekac. Uprawiaj sport - wymeczaj sie tak, aby po polozeniu sie do lozka, po prostu pasc - nie miec czasu na myslenie o nim!!! I badz swiadoma, ze to boli i bedzie bolec jeszcze dlugo... ale z czasem emocje sie stlumia. Moze poznasz kogos, moze nie... ja teraz ucze sie zyc samej i zyc dla siebie. Tobie radze abys postarala sie poznac co Tobie daje radosc, skoncentrowala sie tylko i wylacznie na sobie. I wyplakala sie przynajmniej raz a porzadnie swojej przyjaciolce... przez to trzeba przejsc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam problem z brązowa zostawił ja mąż po 30 latach to już trwa rok czasu ona dalej nie może się z tym pogodzić chodziła do psychologa i psychiatry ale to nic nie daje zastanawiam się jak można jej pomóc bo tłumaczenie ze ma zamknąć ten etat życia tez nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze w koncu przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak szybko nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×