Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nodijo

zapach moczu podczas seksu?

Polecane posty

Gość nodijo

Zazwyczaj podczas seksu gdy jestem silnie podniecona wypływa ze mnie spora ilość płynów tzw. ejakulacyjnych są one bez zapachu i nikomu nie przeszkadzają, ale ostatnio podczas stosunku znów byłam cała mokra, ale zapach przypominał zapach moczu :( Myślałam, że się zapadnę pod ziemię, nie kontroluję tego i nie czuję jakbym popuszczała, po prostu jest mi tak dobrze, że z podniecenie ze mnie wypływa... ale od ostatnich kilku razy mam zahamowania, nie umiem dać się ponieść, bo boję się znów tego zapachu Miał może ktoś podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodijo
hmmm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza sie, szkoda, ze nigdy mojej partnerce sie nie zdarzylo, bo podniecilaby mnie tym do granic mozliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodijo
a nie odpychałoby cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie, na wielu facetow dziala jak feromon, afrodyzjak, ale i wielu obrzydza. Jesli o mnie chodzi - mnie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodijo
kurczę tyle, że mi spada podniecenie ostatnio przez tez zapach, bo za dużo myślę o tym i podczas seksu się spinam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwuj reakcje partnera, jesli cos bedzie nie tak, na 100% to zauwazysz, ale jesli mimo to, ze sama cos poczulas, dalej piesci Cie w ten sposob, znaczy, ze mu to odpowiada, a Ty powinnas oddac sie pelni rozkoszy. Faceci wstydza sie czesto o tym mowic, co ich podnieca, ale jesli jestescie zzyci to moglby Ci napomknac slowko podczas pieszczot, ze czuje sie jak w raju, czy ze podnieca sie bardzo rozkoszujac sie Twoim skamiek i zapachem, bo rozumiem, ze tak jest, skoro to uskuteczniacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodijo
mayhem no pytałam go o ten zapach, stwierdził, ze mu nie przeszkadza i nawet go to kręci bo wie ze jestem bardzo podniecona... tylko ja zaczynam sie blokowac, eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie blokuj sie dziewczyno, jesli masz ten dar ze masz obfita ejakulacje, to z niego korzystaj, bo niewiele kobiet moze tak dogodzic facetowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×