Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silia kim

jak pomóc siostrze go zdobyć???????????????

Polecane posty

Gość silia kim

otóż mam młodszą siostre 21 lat, która oszalała na punkcie młodszego brata mojego męża 22 lata. siostra nalega zeby pomóc jej go zdobyć, jednak problem jest w tym ze on ma dziewczyne z która jest prawie 2 lata. za 2 tyg organizujemy chrzciny naszego synka, oczywiście chrzestnymi bedzia siostra i brat meża. ma to być mała rodzinna uroczystość, jak myślicie czy pomóc siostrze, zapraszając szwagra samego bez dziewczyny? siostra uwaza ze to dobry pomysl , ma nadzieje ze w ten sposób spędzą ze sobą troche czasu i może coś z tego bedzie ponieważ on ją lubi ale nigdy nie miał okazji lepiej jej poznać zaznaczam ze bedzie to naprawde mała uroczystość tylko my, nasi rodzice,chrzestni czyli siostra i ten brat męża, i drugi szwagier z żoną i córeczką, dlatego tak zastanawiam się nad tą dziewczyną. jak wy myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne ze tak
jezeli masz dobry kontakt z siostra to super jakby im sie udalo:) tylko nic na sile!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
zalezy co mysli o tym twoj maz i czy jego brat ma jakies z ta dziewczyna powazne plany na przyszlosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem głupio bedzie jesli zaprosisz go bez dziewczyny, tym bardziej ze jest z nia dwa lata. a na sile nie proboj nikogo swatac, jakby byl zainteresowany Twoja siostra to by sie sam kolo niej zakrecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silia kim
mam bardzo dobry kontakt z siostrą, tylko ze mysle o tej dziewczynie. czy nie bedzie głupio jej nie zaprosic skoro z bratem meza są juz sporo razem powaznego ? hmm no niby tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsf
A niedlugo sie okaze, ze jakas kolezanka twojej siostry upatrzy sobie twojego meza 🖐️ Nie czyń drugiemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silia kim
no włąsnie tylko najgorsze ze brat meza wszędzie był z nią zapraszany imieniny urodziny wiec nie wiem czy to tak nie głupio. ale z drugiej strony chciałabym pomóc siostrze skoro mnie tak prosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mnie tak ktos zaprosil bez chłopaka z ktorym jestem trzy lata i kazdy o nim wie to albo bym nie przyszła albo wprost zapytała czy mogę przyjść z chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antosikaa
rozpieprzacie zwiazek przecież... wezcie sie zastanowcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
a potem sie okaze ze do siebie nie pasuja tzn twoja siostra i on i szczerze to zniszczysz szczescie ludzi ktorzy naprawde sie kochali. nic na sile! jesli on nie zwraca na nia uwagi to szkoda czasu. a dziewczyne zapros przeciez jedna osoba wiecej na obiecie chyba was nie zbawi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
obiedzie, sorki za blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silia kim
no włąsnie chyba jednak wypada ją zaprosić. choc siotra mówi zeby powiedziec ze chrzestnych zapraszamy osobno, bo mają obowiązki w kosciele i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
jak osobno??? w kosciele i tak stoi sie osobno!! potem jest sie juz razem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swatanie na siłe nie ma sensu! jesli on byłby zainteresowany Twoją siostrą to takie kombinowanie byłoby zbędne bo sam by się o nią postarał. wniosek jest tylko taki, ze ma dziewczynę którą kocha i nie szuka innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini12090
a ja mysle ze to fajny pomysł. zrób tak jak radzi ci siostra przeciez chcesz jej pomóc, a jakaś obcą dziewczuchą sie nie przejmuj. niech chociaz twoja siostra spróbuje z tym bratem , bo tak moze miec do ciebie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy tak obcą dziewczuchą bo moze to byc jej przyszła szwagierka. moim zdaniem ten pomysł jest beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznajdziejny
i w dodatku nieuczciwy,wobec szwagra, twojego męża i jego dziewczyny.Może popracuj trochę nad siostrą, swojego szcześcia nie osiąga się po trupach. Zrobisz komuś świństwo to kiedyś wróci do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas zaprosic jego
dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silia kim
..upuuppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zdrowo jestes walnieta
rozalic zwiazek bo sie siostrze podoba , wez ty n , mam nadzieje ze ci ktos meza odbije za to swinstwoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitttaa.956
autorko jestes głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeden z najgłupszych...
pomysłów jakie ostatnio przeczytałam :O Skoro facet jest z dziewczyną, to z dziewczyną należy go zaprosić. A siostra niech sobie znajdzie jakiś wolny obiekt westchnień a nie wpieprza się w cudze związki. Dziwię się, że chcesz jej w tym pomagać... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvoimdsacmasmcxaomxcoa
popieram ostatia wypowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaw siena miejscu dziewczyny brata Twojego mężą..wyobraź sobie że to jesteś Ty..jak byś się czuła? chciałabyś żeby jakieś DZIWNE kobiety coś takiego Ci zgotowały? weż siedziewczyno zastanow co Ty planujesz zrobić..oni są razem dwa lata..to jest kawał czasu..i chcesz zniszczyć życie dwojgu ludzi tylko dlatego że Twoja siostra ma taki kaprys? a kim ona jest? primadonną jakąś? jak w ogole masz czelność zastanawiać się nad takim czymś? masz w ogole jakieś wartości? coś mi się nie wydaje.. generalnie jesteś mężatką..wiec wydawałoby się że wiesz jak to w zwiażku jest..ale widać chyba niedjrzałaś do roli żony..skoro drugiej dziewczynie chcesz zrobić takie świnstwo.. ech żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbzzzzzzzzzzddd
\"no włąsnie chyba jednak wypada ją zaprosić. choc siotra mówi zeby powiedziec ze chrzestnych zapraszamy osobno, bo mają obowiązki w kosciele i wogóle\" wez sobie odpusc, na cudzym nieszczesciu (dziewczyny) nie zbuduje się szczesliwego związku... wiec bzzddduuurraa zapraszac go bez dziewczyny. zreszta ja chyba bym odmowiła bycia chrzestna w takim wypadku, oni sa ze soba dosc długo wiec chłopak mógł by różnie to odebrac, a nie wiesz jakie wiąze plany ze swoja dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ten koles bedzie chcial
zblizyc sie do Twojej siostry, to zrobi to czy bedzie zaproszona jego dziewczyna czy nie. a Ty speniajac prosbe siostry narobisz sobie gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina00zzmmmaaa
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×