Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewime

wokół tylko seks

Polecane posty

Gość niewime

Mam pytanie, co faceci mysla o kobiecie, ktora w wieku 40 lat nie ma nikogo? A drugie pytanie, co oznacza dla facetow osobiscie ten stan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewime
nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewime
wlasnie, o to mi chodzilo, mile i chetne! Ja myslalam, ze ze mna jest juz cos nie tak, bo kazdy facet, moze nie kazdy, ale wiekszosc tak do mnie podchodzi! nie mozna z takims kims normalnie poprzebywac i porozmawiac, bo jemu sie odrazu wydaje, ze wlasnie - mila i chetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bądź niemiła i niechętna - będziesz miała spokój od facetów i spokojnie zaczniesz spędzać cały dzień na kafe, udzielając niezwykle cennych życiowych porad :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewime
no kurde na kafe tez\ nie chce, ale tez nie chce zeby kazdy facet, do ktorego sie zblize odrazu mnie przerabial na chcec do seksu, no i co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewime
dzieki Dopieszczona mam nadzieje, zeby chcieli tak w ogole, a nie tylko seks. A moze takiej kobiety, ktora nie ma nikogo oni, faceci nie szanują i stad tylko im seks w glowie, bo przeciez z innymi to pewnie sie koleguja, przyjaźnią, no albo przynajmniej normalnie spedzaja czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj rad dopieszczonej, to będziesz w zime w sandałach chodzić :D Ona sama poruszała niebo i ziemię (oraz kafe przy okazji), żeby w końcu faceta znaleźć, więc to genialny przykład, jak rady mają się do rzeczywistości :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×