Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz_88

Facet zabrania mi....

Polecane posty

Gość xyz_88

Moze to dziwny problem, no ale..Mój chłopak zabrania mi kupić aparat ortodontyczny, mówiąc ze kase możnaby wydać inaczej - na wakacje z Nim. Aparat niestety nie kosztuje kilka złotych, a myślę i marzę o nim od dawna bo mam dośc krzywe zęby i chciałabym poczuć się lepiej we własnej skórze. Niestety On tego nie rozumie, obraża się, fochuje, itp itd...Czy to przestępstwo że chcę ładnie wyglądać a nie np pojechac na pare dni z Nim gdzies...Nie jestem bogata, nie mam możliwości kupienia tego i tego...Ja nigdy mu nie mowilam na co ma wydawac swoje pieniadze choc zdarzały sie mu "inwestycje" naprawde drogie i w ani malym stopniu nie zwiazane ze mna... Jak mu to wytlumaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooohiityy
moim zdaniem powinnas postawic na swoim bo apaerat naprawde daje duza poprawe i to naprawde a usmiech i ładne zęby mas z na cale zycie> nie przeznaczaj pieniedzy na wycieczke bo mile chwile miną nie wiadomo kiedy a usmiech bu ci sie nie zmienil . więc radzę Ci zainwestuj w aparat i nie sluchaj sie chlopaka tak samo jak on wczesniej postąpil jak napisalas, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resd
..a wakacje niech ci facet zasponsoruje :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beze dury
Facet? Przeciez ty masz dopiero 20 lat dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze robi. Z prostymi zębami szybciej uwolnisz się od takiego ćwoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×