Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciążona Miśka

na bank za 9 miesięcy zostanę mamusią...

Polecane posty

Gość zaciążona Miśka

wczoraj z narzeczonym oglądaliśmy film. chyba mu się film nudził, bo zaczął łapką bawić się między moimi nogami, po chwili była już minetka, a na koniec - seks. bo nie wytrzymaliśmy.. i na bank wpadliśmy. przy naszym szczęściu. to był dopiero trzeci dzień brania tabletek. no i masz babo placek... czas zbierać na pieluchy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
w trzecim dniu brania powinnas chyba miec okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona Miśka
no nie bardzo, bo u mnie okres trwa półtora dnia. taki mój urok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
a cykl ile trwa? w 3 dniu chyba ciecko zajsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli brałaś tabletki regularnie i nic nie pokręciłaś, to jesteś zabezpieczona już od pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona Miśka
pewnie, że gadałam.. brałam już masę tabletek na wyregulowanie okresu, ale nic to dało. "tak ma być i koniec, natury nie poprawimy" - słowa lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona Miśka
ale wcześniej miałam 3 miesiące przerwy, bo mój P. był za granicą i nie brałam tabletek. a po takiej przerwie to przez pierwsze 7 dni chyba trzeba uważać, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona Miśka
nie żebym panikowała... ale lekko się dygam :) być mamusią. to jest coś, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
jeśli sa brane od pierwszego dnia okresu to nie trzeba uważać. uważać trzeba jak są brane od 7 dnia od rozpoczęcia okresu. wiec spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllka
Nie jestes w ciazy, jezeli bralas tabletki od pierwszego dnia okresu, wiec nie ma sie co martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty gadasz
możesz sobie zrobic przerwe w braniu tabletek nawet na rok jesli masz ochote i jesli weźmiesz w 1 dniu okresu 1 tabletke z opakowania to jestes zabezpieczona od tej 1 tabletki...przeczytaj ulotke zapytaj ginekologa i głupot nie wypisuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loka..
Bozzzzzzzzze dziecko! Po co Ci dziecko jak nie znasz sie na antykoncepcji i nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ulotki od tabletek??? I czym tu sie chwalic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty gadasz
co za dbil napisał ze trzeba uwazac jesli tabletki są brane od 7 dnia okresu? kazda ulotka jasno mowi ze w 1 dniu wzieta tabletka oznacza zabezpieczenie od 1 tabletki jesli tabletke wezmie sie od 2 do 5 dnia okresu wtedy trzeba sie zabezpieczac dodatkowo przez 7 dni....Czytajcie ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×