Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzianka

Pytanie praktyczne - Zmywarka.

Polecane posty

Gość Madzianka

Jak wcześniej pisałam, tak zrobiłam. Od bardzo niedawna jestem posiadaczką Zmywarki. Już parę razy korzystałam, wszystko pięknie, zmywa ładnie. Tylko mam w niej kilka programów (płukanie wstępne, normalny, eco, intensywny, szybki, super antybakteryjny). Oczywiście instrukcje przewierciłam od A do Z. Jak zawsze to bywa, im dłużej z czegoś korzystasz, tym więcej o tym wiesz. To jest moja pierwsza zmywarka, nie mam doświadczenia. Proszę o jakieś konkretne rady dot. korzystania, z jakiego programu najczęściej korzystacie, co robicie żeby przedłużyć żywotność, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herita
najczęściej ustawiam 70 stopni na godzine nie pamietam jak sie ten program nazywa ale napewno taki posiadasz, jest bardzo dobry chyba ekonomiczny ale nie mam pewnosci, a jak juz tam smierdzi a jeszcze mam miejsce zeby uzupelnic to splukuje tym programem 9 min. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
Przewaznie eco, czasami szybkie mycie ale tylko jak mam duzo np misek po pieczeniu ciasta lub innych malo zabrudzonych naczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzianka
Ja narazie myłam na normalnym, wezme przez jakiś czas popróbuje innych. Dziś włączę na ten "Eco", pare szklanek, talerzy, pewnie sobie poradzi. Temperaturę już ustawiłam na 70st, zawsze bezpieczniej. Wieczorem przychodzą znajomi, to jutro przetestuje na "super antybakteryjnym" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111gora
no tak - po gosciach koniecznie program antybakteryjny , nie zapomnij o klamkach i muszli klozetowej ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze przed tv
ja puszczam na 50 i super mi domywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze przed tv
a w myciu kibla po gościach akurat nie widze nic dziwnego, tez ZAWSZE dokładnie myje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś dziwnych macie tych gości, że musicie po nich chałupę okażać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gejsza65
Madzianka nie wiem jaką masz zmywarkę, bo w każdej poszczególne funkcje mimo iż robią to samo to dla różnych firm często różnią się nazwą niestety (piszę dla modelu dw 410). Do zwykłego zmywania po śniadaniu, kolacji zazwyczaj używam trybu normalnego sprawdza się doskonale, przy większych imprezach rodzinnych gdzie zazwyczaj jest dość tłuste jedzenie używam trybu intensywnego i szczerze mówiąc to mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia_S
Ewa 33 od razu odkażać, są alergicy i są też ludzie przewrażliwieni na tym punkcie ich wybór. Gejsza65 ja korzystam jeszcze z trybu oszczędnego o ile dobrze pamiętam nazywa się eco? Generalnie jak większość, 2-3 tryby i więcej nie trzeba do domowego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzianka
Kurcze, jak ciężko znaleźć tu stary temat na którym się pisało... No przecież żartowałam z tym odkażaniem;) Co do alergii, niestety mój synek ma problemy... Wracając do zmywarki, doświadczenie czyni mistrza:) Już wszystkie programy przeszłam. Najczęściej włączam na "eco" i 65st. Jak zastawa dłużej postoi i trochę zeschnie (niestety zdarza się..) , to wrzucam na normalny i leci. Chyba, że są naprawdę brudne... Ale generalnie jestem bardzo zadowolona. Zmywarka to chyba jeden z najlepszych pomysłów ułatwiających życie w kuchni! Tyle czasu można zaoszczędzić... Dzięki dziewczyny za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i paznokcie można mieć pomalowane 3 dni za jednym razem :) ja najczęściej używam programu 1h - raz dziennie, gary nei są jakos specjalnie pozaklejane, ale nie płuczę ich przed załadowaniem do zmywarki, tylko wkładam jak leci przez cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka007-0
Co powiesz o samej zmywarce? Mam na oku właśnie zmywarkę tej firmy dokładnie taką: http://www.ceneo.pl/1504044 . Jakbyś miała kupować jeszcze raz, kupiła byś taką samą? Jakość wykonania odpowiada cenie jaką trzeba wydać na nią? W sklepie prezentowała się ładnie, sprzedawca też mówił, że dobra. Tylko mówił tak o każdej o którą pytaliśmy się. Weź tu polegaj na sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miesiac temu nabyłam ta
serdecznie ja polecam bosch wogole jest wiądącym producentem na rynku zmywarek http://www.ceneo.pl/605801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzianka
Ewa 33 Nie płuczesz garnków przed wrzuceniem do zmywarki? Ja zawsze opłukuję, ale tylko wtedy, kiedy są resztki jedzenia. Wiesz, nowy sprzęt, to na początku dba się jak to jest tylko możliwe. Do tego nie znając dokładnie możliwości i tego co wolno, a czego nie... Bardzo dziękuję Ci za porady, dla mnie są bardzo pożyteczne:) Narazie chyba wszystkie moje wątpliwości są rozwiane, a przynajmniej wydaje mi się, że wszystko robię dobrze:) natka007-0 Pisałam już o tym. To jest moja pierwsza zmywarka i jestem z niej bardzo zadowolona. Kupiłam akurat ją, bo to jest porządna firma, ale największym plusem była akurat promocja na ten model:) Dlatego się skusiłam. Czy kupiła bym ją? Tak, dlaczego nie. Znając życie, jakbym kupiła jakąś inną, też bym się cieszyła. Sama zmywarka to jest świetny pomysł. Sprzedawcy to o wszystkim mówią dobrze. W marketach to chyba chwalą te firmy od których mają prowizje. A w normalnych sklepach, to im zależy żeby wogóle coś sprzedać, więc wszystko zachwalają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×