Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łódka

Czy stać nas na dziecko?

Polecane posty

Gość Łódka

Witam moje Drogie! Zaczynam nowy temat pt: Czy stać nas na dziecko? W dzisiejszych czasach jest straszna drożyzna nie mówiąc o artykułach dla dzieci i niemowląt. Jak radzicie sobie z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężkie czasy bycia rodzicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy czy dobrze zarabiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy czy dobrze zarabiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za te powtorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie dziecko wiąże się
z ogromnymi wydatkami. Dlatego, że okres ciąży kosztuje, cesarka na życzenie bo tylko taką opcję dopuszczałam, mleko modyfikowane bo o karmieniu piersia nie było mowy. Opiekunka do dziecka bo chce sie wrócić do pracy, pampersy, lekarstwa jak maleństwo zachoruje. To są jednak wydatki nie ma o ukrywać ale to moje zdanie. Każda kobieta ma pewnie inne spojrzenie na macierzyństwo i wydatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Przeczytałam ostatni post i normalnie jestem w szoku..Kobieto Ty nigdy nie myśl nawet o dziecku,bo Twoja pociecha wyrośnie na takiego samego egoiste jak Ty. Macierzyństwo to najpiękniejszy okres w życiu kobiety.Ja urodziłam syna będąc młodą kobietą,bywało różnie.Ale teraz jestem szczęśliwą matką i napewno nie zamieniłabym się z nikim.Oboje z mężem pracujemy ,mamy swoje mieszkanie,dobry samochód itd.A wydatki..no cóż mniej wydasz na imprezy,ciuchy i kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie dziecko wiąże się
mam dziecko i wiem z jakimi wydatkami sie wiązało i się wiąże. O co wam chodzi? Każda mama jest inna i ma inne sposoby na pieniążki. Ja jestem taką matką jestem i mi wystarczy to, ze dziecko szczęśliwe i ja szczęśliwa. Dla mnie dziecko duży wydatek, a dla innej mamy średni o co tu sie kłócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódka
No właśnie ale przy moich i męża dochodach czyli jakieś 2300 netto minus 1200 na opłaty(czynsz prąd raty w banku) zostaje naprawdę niewiele. Więc jak rozwiązać taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bardzo proste
Należy zadbać o zwiększenie dochodów. Kasa leży pod nogami. Trzeba otworzyć oczy i umysł. Chcesz odwiedzić szkolenie w tym zakresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódka
Klikanie na stronki czy akwizycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bardzo proste
A czy naprawdę wierzysz że klikaniem w stronki i akwizycją można zarobić? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bardzo proste
Chociaż ... Trzeba przyznać, że dobra akwizycja może być bardzo zyskowna. Tylko że być dobrym akwizytorem może być 1 osoba na kilka tysięcy. Znam jednego gościa, co na atlasach i płytach dorobił się mieszkania, samochodu i wielu innych rzeczy. Ale rodzina go nie widzi od lat. On o 5 rano wychodzi z domu i wraca o północy. A nieraz i po kilka dni jego wdomu niema. Ja osobiście nie chciałbym takich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódka
Ale może powróćmy do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×