Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

wkladki laktacyjne...

Polecane posty

Wprawdzie termin mam na za 2 miesiace, ale mam pytanie dotyczace wkladek laktacyjnych- przy kupnie sterylizatora w zestawie byly 4 pary, czy trzeba je nosic codziennie, czy tylko po porodzie w szpitalu?i ile zabieralyscie takich wkladek ze soba do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 20
Witaj co do wkladek laktacyjnych to zaklada sie je jak zaczynasz karmic wiec zazwczyczaj w szpitalu nie sa jeszcza konieczne bo jest malo pokarmu ale dziecko moze ci ponadgryzac brodawki i wtedy wkladki przynosza ulge a przy smarowaniu masciami nie brudza biustonosza radze ci od razu kupoic cale opakowanie bo ja jak wrocilam ze szpitala i przy nawale pokarmu to nawet kilka dziennie jest potrzebne Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używałam już w szpitalu, teraz uzywam 8 miesiąc, cały czas jak karmię jedna piersia, z drugiej tryska pokarm. Z doswiadczenia powiem ze wg mnie najlepsze są nasze bella i lidlowskie, ewentualnie Nuki i Johnson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmię synka od 7 miesięcy i nie wyobrażam sobie żeby nie używać wkładek. Jak karmię to z drugiej piersi zawsze pokarm leci, a jakoś nie przepadam za mokrym stanikiem. U mnie najbardziej sprawdziła się bella więc polecam tylko warto kupować w większych opakowaniach- economy pack - http://junior.euromall.pl/product-pol-12212-Wkladki-laktacyjne-BELLA-MAMMA-60-szt.html bo wychodzi zdecydowanie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×