Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daisy mum

Zdjęcia i inne gadżety ślubne

Polecane posty

Witam:) Jak wiecie już zapewne - fotografa zamawia się o wiele wcześniej i wtedy ustalamy ile zdjęć będziemy u niego kupować i ile z tego wywołujemy, kompletujemy w albumy, zamawiamy różne gadżety- jakie posiadają studia foto w usłudze. Ale potem zwykle okazuje się, że chcielibyśmy wywołać więcej zdjęć i robimy już to we własnym zakresie. I wtedy - i oto pytanie - korzystacie z popularnych ostatnio fotolabów które proponują sklepy internetowe? Ja właśnie zastanawiam się, czy nie zrobić mojej przyjaciółce prezentu z okazji 1 rocznicy ślubu i nie zebrać zdjęć, których nie zamawiała wcześniej do wywołania, projektując fotoksiążkę - dość profesjonalne wykonanie zauważyłam w ofercie SuperFoto.pl - mają kilka propozycji i możliwości do skomponowania swojego własnego projektu. Dlatego zastanawiam się: Dostaliście, a może sami zamawialiście taką fotoksiążkę? Jaki efekt? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, ze pamiatki z wesela/slubu to cos, co sie ma przez cale zycie i wiele lat po tym wydarzeniu - sie do nich wraca. Jesli poszukujecie takich rzeczy (ale i nie tylko) to moge polecic firme http://krajowy.biz/firma,slubnyzakatekcom - maja w swoje ofercie praktycznie wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania perfekcyjnego wesela/slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×