Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda glupia naiwniaczka

potrzebuje obiektywnej opinii bo inaczej zwariuje

Polecane posty

Gość mloda glupia naiwniaczka

oczywiscie temat dot. milosci wiem ze takich topikow tutaj sporo ale jednak licze ze ktos oceni obiektywnie moja sytuacje poznalam faceta , no i wiadomo zakochalam sie w sumie nie wiem jak bo tylko kilka razy rozmawialismy, nigdy mi osobiscie nie powiedzial ze mu sie podobam wiem to od 'dobrej duszy":) ale jednak to widac ze sie komus podobamy widac po spojrzeniu, zachowaniu itd w sumie to teraz juz sama nie wiem czy aby nie widzialam zcegos czego nie ma , bo ten chlopak nie wiedzial czy mnie jeszcze zobaczy , ani ja jego, mieszkamy w dosc duzej odleglosci od siebie....zreszta ja teraz mieszkam w niemczech on nie jest polakiem ale to nie jest wazne chodzi o to ze po czasie widzialam go ponownie,ma jakas dziewczyne i teraz dreczy mnie czy to aby nie moja wina, a moze jzu wtedy z nia byl? jakos przy naszym rozstaniu anwet sie nie pozegnal, nie poprosil o zaden kontakt, a mimo to ja sie zadreczam co wy myslicie o tym? ps.miedzy nami nic nie bylo, oprocz drobnego miziania i calusow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
szczerze przyznam - nie rozumiem... czy Twoją winą ma być to, że chłopak ma obecnie dziewczynę? czy to, że nie jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda glupia naiwniaczka
no bo to zakrecona historia mzoe wina razcej jest to ze w jakis sposob bardziej 'dosadny" nie pokazalam ze mizalezy a on zrozumial to ze mi nie zalezy yy chyba zkrecilam, ale mam nadzieje ze rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
eee... skoro były całusy to dałaś mu sygnał - widocznie nie chciał się z Tobą wiązać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda glupia naiwniaczka
hmmm no aleto on mnie calowal nie ja jego:( ale ok dzieki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z odlegloscia nie wygrasz moze chcial ale skoro nie wiedzial czy sie spotkacie wiec na co mial czekac? a z drugiej strony nie prosil o zaden kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×