Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bjk

akademia omnibus

Polecane posty

Gość bjk

Hej:) czy wie ktos moze ile zarabia trener w akademii kształcenia omnibus?? czy tez jak jedzie sie na szkolenie do Pruszcza Gdanskiego to zwracaja koszty za podroz i noclegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjk
wie ktos moze? bo nie wiem czy oplaca sie mi jechac na szkolenie bo dopiero tam bedzie podpisanie umowy i chcialabym wczesniej wiedziec czego sie tam spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjk
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isoola
Widzę, że mamy ten sam problem ale nikt nie chce go rozwiązać i odpowiedzieć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener Omnibusa
JA pomogę :) Jestem nauczycielem mianowanym i dodatkowo pracuję w Omnibusie prowadząc kilka grup. Powiem tak: w Omnibusie zarabiam więcej niż w publicznej szkole. Mało tego: otrzymuję od Akademii rzutnik i laptop. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwert12
Na szkolenie na własny koszt tylko jedziesz, resztę opłacają. Na dzień dobry musisz podpisać umowę, jak nie, to spadaj sobie do domu. Płacą przeciętnie jak na stanowisko trenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenerka
Totalna klapa, firma robi w wała swoich pracowników, zalega z wypłatami, szefostwo rozbija sie najnowszymi volvo a na wypłaty zaległych kilometrówek nie ma... ciekawe ile juz osob oszukali? co mozna powiedziec? obietnice bez pokrycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek41115
moich rodziców już oszukali nie polecam strzeżcie się przed nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie!
Odradzam! Teraz odtworzyli cos nowego, zalozyciele ci sami, nazwa inna, kwach jeszcze gorszy. Brak poszanowania pracownika. Naciaganie. Kompletny brak profesjonalizmu. Najkrocej: masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujas
Witam, mój syn uczestniczy w zajęciach organizowanych przez Akademię Omnibus w Zgorzelcu. Przed podpisaniem umowy przyszła do na Pani, która tłumaczyła co następuje: 1. na spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem kursu proszę wziąć plany lekcji dzieci, gdyż będzie można sobie dostosować godzinę zajęć do godziny skończenia lekcji w szkole - ŚCIEMA - na spotkaniu organizacyjnym pani zaproponowała nam 3 propozycje zajęć: pn, wt. pt, godz. 16.30, przy czym dzieci kończą lekcje o 13.30. 2. W przypadku choroby dziecka mają Państwo prawo do 2 zajęć indywidualnych w państwa domu. Nauczyciel przyjedzie uczyć Państwa dziecko indywidualnie - ŚCIEMA - gdy syn zachorował powiedziano nam, by przyszedł na zajęcia tydzień później z inną grupą i nadrobił zaległości. 3. W przypadku nastąpienia jakiegoś zdarzenia losowego można wcześniej rozwiązać umowę - ŚCIEMA - od lutego się wyprowadzamy 15 km stąd i syn nie będzie już uczęszczał do tej samej szkoły i to nie jest powód by rozwiązać umowę. Znaczy się można rozwiązać umowę, ale trzeba zapłacić 300 zł kosztów bankowych oraz 1700 zł dla Omnibusa za poniesione koszty. 4. I na koniec przytoczę tylko fakt, że w dniu dzisiejszym zajęcia się nie odbędą, gdyż Pani nauczyciel nie ma i zajęć nie było już od początku grudnia. Zastanówcie się poważnie nad zapisaniem dzieci do tej szkoły, bo jak dla mnie to zwykli naciągacze i oszuści. Syn twierdzi, że na zajęciach prawie nic się nie dzieje. Gdy się pytam co robili to przedstawia mi materiały, na które potrzeba 30 minut omówienia. Trochę mu nie wierzyłem, więc podzwoniliśmy z żoną po znajomych, których dzieci również uczestniczą w tym kursie i im dzieci mówią to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bron sie ile mozesz
mnie tak szajsy oszukali, ze do tej pory sie telepie na samo wspomnienie. Omnibus/Edutor to jedno wielkie g....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany rodzic
OSZUŚCI do kwadratu, nie można z nimi rozwiązać umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×