Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daw

przespałem sie z nią -

Polecane posty

Gość daw

Powiedzcie czy to normalne ze przespałem sie z dziewczyna która mi powiedziała ze była na weselu ze swoim niby byłym chłopakiem.... powiedziała mi ze poszła z nim bo ja sie do niej nie odzywałem 3 tygodnie ale jesli chyba bym cos dla niej znaczył to by nie poszła z nim na to wesle. wczoraj jak ja odprowadziłem do domu to spytałem sie jej czy pójdzie ze mną na wesle do brata powiedziała ze nie ale później sie zastanowiła i zebym do niej zadzwoniła jak wróce do domu dzwoniłem jak poje..... ale ona juz nie odbierała co o tym wogóle mam sadzic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosny pacan z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutra nie bedzie
a dlaczego z toba nie pujdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
powiedziała ze nie bo ja sie nie odzywałem z nia przez 3 tygodnie a miałem pretekst zeby sie nie odzywać i to dla mniej jest odpowiedź ze nie pójdzie, chociaz powiedziała zebym zadzonił do niej jak ja odprowadziłem do domu dzwoniłem i juz nie odbierała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy się przespałeś z nią
? I jeszcze napisz jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutra nie bedzie
moze sprubuj zrobic to samo co ona... zaqdzwon jeszcze pare razy a potem napisz eska ze albo odbierze i sie umowicie albo pujdziesz z kims innym. jak sie nie odezwie idz z kolezanka...brat zrozumie a ona poczuje to co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
ale brat mój jej nie nawidzi bo przez nia zmarnowałem 5 lat zycia bo mnie zwodziła cały czas. własnei dzisiaj jeszcze bede dzwonił jeśli nie odbierze to zaprosze kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
szzcerze to nie jest taka rewelacyjna w łózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutra nie bedzie
skoro jej nie nawidzi to jej nie bierz. po co psuc bratu wesele? wez kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
tak włąsnei jest. ale ja wiem ze ona nie pójdzie ze mna na to wesele tlko chce odpowiedz usłyszec od niej ze NIE i skncze ta znajomość juz do konca skoro z tamtym poszła a ze mna nie moze to chyba cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
to jak myslicie chyba nic dla niej nie znacze skoro poszła z tamtym na wesele a ze mna nie chce iśc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
no sorry stary, jak się nie odzywałeś do niej przez trzy tygodnie to co ona miala zrobic? miala do wybory isc sama albo z kims, samej na weselu żadna frajda, wiec poszla z kims innym. trzeba bylo nie strzelac fochów i "odzywać się z nia", toby wzieła Ciebie na to wesele. a tak to cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
Tak tylko ze to on ja zaprosił na wesele a nie ona jego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak masz na imie kolezanko
"i żebym do niej zadzwoniła" załosne udawanie faceta, jak sie z kims przespałaś to licz się z konsekwencjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
z jakimi kosekwencjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
przejęzyczyłem sie zebym zadzwonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
no i co z tego? nie odzywałeś się trzy tygodnie, pewnie myslała że to koniec waszego związku. wiec czemu nie mialaby pojsc sie pobawić na weselu z kims innym? w koncu to bylo wesele a nie seksparty. na drugi raz pamietaj ze trzy tygodnie to za dużo na zwykłe "nieodzywanie się". nie mówiąc o tym że dorośli ludzie raczejz e sobą rozmawiają wyjaśniająć problemy, a nie jak dzieci w piaskownicy zabierają zabawki i idą do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×