Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgaszona gwiazdaa dnia

Jego kolezanka a wazniejsza ode mnie....

Polecane posty

Gość zgaszona gwiazdaa dnia

Wczoraj bylismy na grillu. Wszystko ok tylko.. Moj facet i taka jedna dziewczyna ciagle ze soba gadali... On ją zagadywal a ona go.. i ja momentami czulam sie jak 5 kolo u wozu bo facet tej dziewczyny w to nie wniknal.. Wkurza mnie jego zachowanie. To juz nie pierwszy raz. Zdarza mu sie tak zachowywac... Zwracac uwage na inne dziewczyny a ja wtedy czuje sie taka jakas niepotrzebna.. Co robic ?? Jak z nim o tym pogadac zeby zrozumial ?? A moze zamiast rozmowy cos mu "pokazac" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcale nie oznacza, że ona jest od Ciebie ważniejsza. Po prostu na tego typu spotkaniach rozmawia każdy z każdym. Przecież to, że jest Twoim chłopakiem nie oznacza, że cały wieczór ma poświęcić rozmowie tylko z Tobą. To tylko jego koleżanka, równie dobrze mógłby gadać z kolegą. Zamiast się martwić też z kimś pogadaj. No chyba, że on Cię całkowicie lekceważy, wtedy na Twoim miejscu porozmawiałabym z nim o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiaj z nim szczerze i powiedz o swoich wątpliwościach ale taka rozmowa luźna nie z jakimiś pretensjami bo go to tylko zniechęci... Czasem faceci nie widzą problemu dlatego trzeba ich uświadamiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaszona gwiazdaa dnia
hmmm... aha czyli najlepsza rozmowa na luzie... Nie lekcewazy mnie clakowicie... tylko jakos glupio sie czulam kiedy poswiecal jej wiecej uwagi niz mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×