Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam 26lat

nie mam pracy, nie mam faceta, nie mam znajomych

Polecane posty

Gość juz nie szukam
agencja? hmm w mojej malej miescinie jest tylko jedna ale do pracy za granica plus agencja pracy tymczasowej (OHP)- ofert tyle co kot naplakal:O glownie ulotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem na pomarańcz
jest tu ktoś jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysylanie cv to za malo
no niestety...jezeli ktos mieszka w malym miescie i tam chce pracowac jest duzo trudniej :( ale jesli ktos ie ma pracy nie ma faceta i nie ma zanojomych to moze czas pomyslec zeby zmienic miejsce zamieszkania???? przeciez nie mozna zyc w taki marazmie i czekac na cud...z kazdym dniem bedzie trudniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie szukam
zgdazam sie ale z tego co ja doczytalam autorka ma mieszkanie i nie stac ja na zmiane miejsca zamieszkania to tez kosztuje ludzie!!!!!jak ktos ledwo zyje to pomysl cie zanim doradzcie mu zbierac "zabawki" i sie przeprowadzic to nie jest takie proste jak sie nie ma kasy! ide spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysylanie cv to za malo
zdaje sobie sprawe ze to nie jest takie proste wszystko, nieliczni z moich znajomych maja mieszkanie wiec np niech sie cieszy ze przynajmniej ma gdzie mieszkac, ale nie moze sie czuc do niego "przukuta", ile tak mozna zyc bez pracy ? przeciez chyba lepiej miec prace i wynajac swoje mieszkanie, a mieszkac gdzies indziej niz siedzeic samemu w pustym mieszkaniu jedzac makaron z biedronki.. przeciez trzeba co robic bo inaczej to naprawde siasc i plakac ..wszystko co napiszemy mozna obalic ze to nie takie latwe, ze nie mam znajomosci, ze nie moge bo to i tamto ale ludzie no przeciez nie bedziecie tak cale zycie siedziec i plakac...i naprawde nie pisze tego ze zlej woli tylko mnie przeraza to ze znajduje tutaj taki brak inicjatywy, zapalu, wszystko jest przeszkoda (np mam tu mieszkanie, ...) czy chcecie ta sytuacje ciagnac przez kolejnych kilka lat? co to znaczy "ja juz nie szukam" - poddajesz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie szukam
ja juz sie poddalam wkurwia mnie to wszystko sorry za slownictwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysylanie cv to za malo
jeszcze jedno mi sie przypomnialo: mam dosc duze mieszkanie, w fajnej podgorskiej miejscowosci, poniewaz moj tata pracuje 120 km dalej w ciagu tygodnia nocuje w domu moze 1, ja i moja siostra juz sie wyprowadzilysmy, moja mama jest tam praktycznie sama wiec zaproponowala corce znajomej z malutkiej wsi w woj kieleckim (dziewczyna lat 26, nigdy nie pracowala bo pracy nie moze znalezc, bezdzietna, rodzice zdrowi tzn nie musi sie nimi zajmowac) zeby dziewczyna przyjechala do nas, popracowala (bo tutaj latwiej o prace), po prostu wyrwala sie...rodzce ja b namawiali ale ona sie nie zgodzila bo sie.. boi...bo "jak to tak sama" itd..to bylo dobrych kilka miesiecy temu..oczywiscie jej sytuacja do dzisiaj sie nie zmienila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysylanie cv to za malo
oczwiscie mieszkanie bylo by za darmo, jadzenie pewnie tez przynajmniej na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
do mam 26 lat mh tez nie mam pracy, ani faceta bo nie moge sie na nic zdecydowac,ani znajomych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
jak widzisz nie jestes sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysylanie cv to malo ...
a co z autorka? bo temat pada - i moze lepiej bo smutny i generalnie niczemu nie sluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26lat
sluzy..wyzaleniu sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysylanie cv to malo ...
szkoda ze tylko temu, tzn rozumiem czasem trzeba ponazekac czy sie wyzalic ale to sytuacji nie polepszy...i to mnie niepokoi, bo samo nic sie nie zmieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×