Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anaconda_a

36tc- kłucie w dole brzucha z lewejs trony, poradzcie!!!!

Polecane posty

dziewczyny, prosze o porade jestem w 36 tc, od dwóch dni boli mnie po lewej stronie w dole, najgorzej jak musze sie polozyc z wyprostowana lewą nogą, mam problem np w samochodzie jak prowadze w spodniach ciazowych(mimo ze sąz gumką to na liniii bioder dzins mi sie torche wpija w cialo i boli ale ta lewa strona, takze jak chce usiasc, polozyc sie... no generalnie przy naciaganiu tej strony to jest takie ostre dosc kłócie. do gina idę we wtorek a sie martwie co to moze byc... pierwsza ciaza wiec nie chce siac paniki, to zaczyna byc nie do zniesienia,a teraz z wieczora nawet mam wrazenie jakby zabolalo leciutko z drugiej strony... czy ktoras moze mnie uspokoic? bo zaraz dostane palpitacji serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkaaa
mam ten sam problem ( tez 36tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz serio, dwa dni to zlewałam- mowie pewnie zraz(lub kilka godzin,gora dzien przejdzie) a tu g***** wcale nie przechodzi.. rozum podpowiada ze to sie w srodku wszystko juz ostsatecznie naciaga... ale nie jestem znawca i mam nie lada stresa!! ktora wie o co biega bo dzis nie zasne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojecia co to
jedyne co mi przychodzi do głowy to okrężnica, to odcinek jelita, który ma ostry zakręt po lewej stronie, jak coś się tam przytka to bol jest bardzo przykry, kłujący. Może też być zagazowana. Nie masz problemu z wypróznianiem? Spróbuj delikatnie rozmasować to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie mam problemów z wypróżnianiem a do co gazów tez w normie... kurcze.... przeciez nie ja jedna będę rodzic.. nikogo tak nie bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak miałam. ból okropny i myślalam że to może już.... ale lakarz mnie zbadał ( rozwarcia nie bylo), ktg ( skurczy niby brak) i do domciu - bez konkretnej diagnozy. widocznie to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×