Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkieraciekjheew

sprawa zyciowa

Polecane posty

Gość wkieraciekjheew

Czesc pisze tu na foruma pierwszy rraz. Jestem w zwiazku z obowiazku z nawiazka. Moja dziewczyna zawsze mi mowi prawde, bardzo mnie szanuje,nie szpieguje,jest bardzo ladna i fajna,a ja jestemm zwyklym hamem caly czas ja oszukuje i wszytsko inne zle tylko raz jej prade powiedzialem choociaz jej nie znalem.Mysle ze na nia nie zasluguje, jestem jej nie warty i powinnismy zostac przyjaciolmi,chociaz w sumie po co jej taki kolega prostak.Co o tym myslicie albo nie myyslicie? I pytanie poza konkursem, studiowalem na uniwersytecie wysnionych marzen fizyke jadrowo atomowa, jaki kierunek powinienem wybrac jako 2 i dlaczego bo tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeeeeeeeeeeeee
nitk nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień się- nie okłamuj jej. Skoro ją Kochasz, to zrób wszystko żeby się poprawić, żeby była z Tobą szczęśliwa. Wolisz odejść niż zacząć popracować trochę nad sobą? To takie chowanie głowy w piasek. Zostawiasz tę dziewczyne, znajdziesz inną i za jakiś czas będzie ten sam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita9090
albo sie zmien. albo ja stracisz. potem docenisz jaki skarb straciłes. ale bedzie juz zapuzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×