Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

pracuje bez umowy, ubezpieczenia itd. zbieram szkło ze stoliktó, zmywam szklanki itd. od poniedziałku dodatkowo dojdzie robienie jedenia(tosty i hot-dogi) czy powinnam odezwac sie do szefa i zapytac o podwyzszenie płacy na min.6,5 zł za godzine?? czy dać sobie spokój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam być
Gówno Ci płaci !!!!! terz poniżej 8 na godz.nigdzie nie dają.a jeszcze nic za Ciebie nie odprowadza. Powiedz mu grzecznie o wieksza kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam być
mialo być teraz:) nie terz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam być
to znaczy 8 zł!!!!!!!!!!!nie jakoś chamsko ale sie odezwij .że ciezko ze nie możesz za to przeżyć że myślisz ze to co robisz, robisz dobrze że sie starasz,zasuwasz itp.pogadaj ,szef też człowiek(czasami:)) a my jak sami nie zawalczymy o podwyżkę ,to nie łudź się,nikt nam tego nie zaproponuje pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam być
nie musisz od razu walnac ceny tylko poczekać ile on zaproponuje,bo może dać wiecej,ale na mniej niż na 8 sie nie zgadzaj,tylko negocjuj:)nie załamuj sie jak odmówi za 1 razem ,tylko powiedz spokojnie że wrócisz do tematu bo nie mozesz się z tym pogodzić bo czujesz że za tą prracę konkretnie powinnas zarabiąc wiecej:) wejde tu wieczorem to odpowiem jakbys miala jakies pytania bo teraz wychodzę. przygotuj sobie wszystkie argumenty spisz na kartce i naucz ma ich być duzo i konkretnych.wiem bo ucze sie o tym jak negocjować o podwyzkach.Tylko ja pracuje w firmie takiej gdzie mnie uczą na jakie argumenty mamy nie zwracac uwagi i nie dawać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, tylko, że widzisz, ja tam sama nie pracuje, są jeszcze dwie dziewczyny i dwóch barmanów, barmani, siedzą i piwo tylko nalewają a mają 5,5zł/h ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam być
i wszyscy bez umów????????? to tym bardziej idźcie wszyscy to wytrącicie mu z rąk wiele argumentów. Jak ludzie godzą sie pracować za taką kasę. wszystkich nie zwolni,spoko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wszytscy pracują bez umów, mi sie wydaje, ze jak na czarno to tym bardziej powinna być wieksza stawka...a nie za takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×