Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

222000

Lepiej być wredną suką...

Polecane posty

Gość bombka1234
całości nie czytałam, ale tak swoja drogą to niezła jesteś - piszesz, że ta \"blachara\" była Twoją przyjaciółką... i piszesz o niej same złe rzeczy a pewnie przestała nią być jak się Twój luby nią zainteresował... a wczesniej to nei byą blacharą, nie przeszkadzało Ci to itd..?? Jakoś kiepska z CIebie przyjaciółka, albo bardzo nieszczera i wogóle. A jak taka jestes w życiu - to wcale taka dobra nie jesteś i ofiary z siebie nie rób. Aniołem nie jesteś. Prędziej jakaś fałsyzwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemeno
Ameryki nie odkrylas. Najlepiej radza sobie w zyciu cwani egoisici, myslacy tylko o tym, jak osiagnac swoj cel. Tacy ludzie sa zazwyczaj zdrowsi, bo nie stresuja sie i sa zawsze z siebie zadowoleni. Zaluje, ze sie taka nie urodzilam, ale powolutku sie zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dramatyzujecie :) warto być miłym i przyjacielskim a jak ktoś tego nie docenia - to już jego problem Z wrednymi dziewczynami nawet święty na dłuższą metę nie wytrzyma :) i potem dramaty, kłótnie, rozwody etc., etc.... Bo kobiety wmawiają sobie, że faceci wolą "wredne suki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blachara była moją przyjaciółką,nigdy jej nie oceniałam,bo sama nie mogłam jej oferowac żadnej kasy i szaleńczych imprez,raczej mnie nie stać,bo potrafiła zadzwonić i sie zapytać czy wszystko ok.Nie można o kimś się pozytywnie wypowiadać kto z tobą rozmawia,a za minutę opowiada twojemu ex,co powiedziałaś o rozstaniu,jak sie czujesz,jak to widzisz.wtedy taka osoba jest przyjaciółką?Ciekawe czy ktoż z was by się pozytywnie wypowiadał o osobie,kiedy ex z wami zrywa,a ona za 2 dni wyciaga go zaraz na impreze i po tyg na kolejną.Jesteście razem po zerwaniu na wspólnej imprezie,bo takie siłą rzeczy się zdarzają,a po fakcie dowiadujecie się,że wasz ex wczesniej już u niej nocował,bo miala ur i sporo osób tam nocowało,ale każdy miał zakaz mówienia mi o tym,bo byłoby mi przykro?(dodam,że wtedy jeszcze ex byl moim facetem) i co wy na to?Niespełna 2tyg po zerwaniu a ona kombinowała już,żeby mój ex pojechał z nią na wakacje,kiedy dostanie urlop,bo samej to tak dziwnie.I waszym zdaniem to przyjaciółka?Dodam,że z ex byłam 4 lata a ją znałam od 6.Nazywam ją blacharą bo jak pojawił się ktoś na horyzoncie z kasą to od razu sie niby zakochała,ale sorki wychodzi z waszym ex i swoimi znajomymi na impreze po 2tyg od zerwania,ex sie interesuje jej siostrą,a co ona wtedy robi?obraża się na niego i następnego dnia spotyka już się z kimś innym z duża kasa i wielka miłość.Doadam,ze sie ex zainteresowala,kiedy zarobil sporo kasy,wczesnieje nic a nic,a kiedy pojawil sie koles o iebo bogatszy,wielka miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Żeby być "wredną suką", trzeba się nie zakochiwać. Wtedy można się facetami bawić dowoli. Spróbuj teraz przez jakiś czas, w końcu jesteś wolna - zobaczysz, czy Ci to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpie,zeby mi to pasowało.Nawet jeden facet po rozstaniu z moim ex sie starał ze mną spotykac ,ale ja nie chcialam,tylko bym go zraniła,a tego nie chce bo wiem jak to boli.poza ty watpie,czy potrafiłabym z kimś być bez uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×