Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lola189

Jakie prawdopodobienstwo bez prezerwatywy...

Polecane posty

Hej, od paru miesiecy zazywam tab. anty. Ginekolog przepisal mi tabletki o nazwie Kontracept lecz w aptece Pani sprzedala mi dwa opakowania Harmonet. Zazywalam je przez dwa miesiace i teraz zaczelam brac spowrotem tab. Kontracept. Chcialabym sprobowa z moim chlopakiem kochac sie bez prezerwatywy tylko boje sie ze moge zajsc w ciaze. Jakie prawdopodobienstwo jest tego ? Prosze o szybka odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika123456789.....
Nie wiesz kiedy masz dni niepłodne ? wejdź sobie na strone NPR to bedziesz wiedzieć kiedy się kochać i wcale nie musisz uzywać prezerwatyw czy tabletek anty (nochyba ze bardzo chcesz sobie wyniszczyć to i owo a może i zaszkodzić w przyszłości dziecku) Ja stosuje NPR już 3 lata i jest bardzo skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli bierzesz regularnie tabletki antykoncepcyjne to nie zajdziesz w ciążę, już pierwsza tabletka cię chroni więc nie potrzebujesz prezerwatyw, 17 lat brałam tabletki więc wiem co piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na głupote nie ma leku
Jeżeli zażywasz tabletki regularnie to prawdopodobieństwo jest takie jak w ulotce mniej więcej 0,1% po to bierzesz tabletki, żeby być zabezpieczona, nie potrzeba dodatkowo stosować prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie polecam tego co koleżanka wyżej chyba ze chcesz być szybko mamusią, naturalne planowanie jest najmniej bezpieczną antykoncepcją o ile w ogóle można nazwać to antykoncepcją. Tabletki dobrze dobrane sa bardzo dobre i zabezpieczają przed np nowotworem piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej od NPR
skoro stosujesz NPR to powinnas wiedzieć, że aby móc zaufać tej metodzie należy się obserwować około 12 cykli, czyli rok i prowadzić w miare ustabilizowany tryb życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×