Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monmonika

Różne postrzeganie kobiecej urody

Polecane posty

Gość kocia łapka
A skąd wiesz? Bo ty i trzech twoich kolegów tak uwaza? Znam paru facetów, którzy własnie lubią kobiety z charakterystycznym wygladem, a nie laleczki z małpim noskiem. I kto ma wieksza rację ? Nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
nie wiedziałam, że faceci lubia małe czółka;) Z tego co piszesz, to fecetów kręca kobiety o buzi dziecka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
neurosa1 nie jestes obiektem westchnien ? skąd to mozesz wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia łapka
Nie ma czegostakiego jak "faceci lubią". Tak samo jak nie ma "kobiety lubią". Jedna lubi to, druga lubi tamto, a ja uwielbiam facetów w okularach i najlepiej o trochę przycieżkawej posturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_Dalia
...bo piękno to pojęcie względne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
jednak łatwo można się oszpecić, mówcie co chcecie ale złóte postrzepione i wysuszone włosy, "bo mężczyzni wolą blondynki", żadnej dziewczynie nie dodadza urody . I wyskubane za bardzo brwi-bo Pamela takie ma tez oszpeca twrarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTIIN
zgadza się facetów kręcą kobiety o urodzie dziecka, czyli duże szeroko rozstawione oczy, mały nosek usteczka pulchne, ale i małe czółko, nam sie nie podobają laski z wielkim czołem, bo wyglądają wtedy nie kobieco. Ale dobrze tu dziewczyna wyżej napisała z tym wyglądem, co facetów jara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTIIN
kocia łapka a ty pewnie do szczupłych i drobnych nie należysz??:) coś mi się tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja lubię chudzielców :) i długowłosych :p wiem - bo takie rzeczy się wie :) bo nigdy nie byłam szczególnie adorowana, podrywana, na palcach jednej ręki mogłabym policzyć komplementy jakie usłyszałam od mężczyzn :p po prostu jestem brzydulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTIIN
kocia łapko, skąd ja to wie??:)) nie chcę się tutaj za bardzo ujawniać, ale dla przybliżenia moich uzasadnień podpowiem - jestem fotografem, robię sesje zdjęciowe do magazynów przeróżnych w zależności od zapotrzebowania, i wiem jakie dziewczyny na castingach spośród 1000 są wybierane zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
reasumując to lepiej zapytać mężczyzny, czy ładnie nam w tej sukiemce albo czy z ta fryzura nam do twarzy, bo kobiety patrza na nas inaczej i niekoniecznie to wynika z ich baraku obiektywizmu czy też zawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
a moze to wynika z Twojej niesmialosci ? hm a wiesz jak sie brzydula skonczyla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia łapka
Tak, Martiin spytał wszystkich facetów na swiecie i teraz już wie, co ich wszystkich kręci. Owszem, jestem szczupła. Monmoniko - nie wiem, miałam w liceum taką koleżankę, miała najdłuszcze włosy ze wszystkich dziewczyn. Zrobiła trwałą, potem nie obcinała, wyglądało to wstretnie, taki chochoł, a faceci po naradzie stwierdzili, zę ma najładniejsze włosy w klasie. Nie mam pojecia, to naprawdę musi byc jakis prymitywny instynkt. Było w klasie parę dziewczyn z naprawde slicznymi, gestymi, zdrowymi włosami - a im sienajbardziej podobały te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_Dalia
Nie ma brzydkich kobiet. Wystarczy tylko o siebie zadbać tj. odpowiedni makijaż, fryzura, ubrania itd.itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widzę, że jesteś fanem urody a'al Ania Przybylska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
kocia łapka, z tego wynika , że kręcone włosy ich jednak kręcą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
na palcach jednej ręki mogłabym policzyć komplementy jakie usłyszałam od mężczyzn to moze tak Masz bardzo ladne imie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia łapka
A jacy faceci są wybierani podczas kastingów? Okluranicy o misiowetej posturze? Chyba raczej nie. Raczej wymuskani lalusie o bezbarwnej urodzie. I pewnie też sieuwaza, ze "tacy siekobietom podobają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
ja nie jestem fanką kobiet o urodzie dziecka ale ja nie jestem facetem a oni jak juz ustalilismy trochę inaczej postrzegaja kobiety..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia łapka
Nie wiem, czu kręcone siepodobają, czy to obojetne. Mozliwe, że włosy mająbyc puszyste, maja mieć objetość, nawet jesli jako całość wygladają paskudnie. Ale to było zdanie paru gosci, nie jakies wybory miss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Kazio po dużym piwie
1. Twarz - rysy - proporcje - kształt - włosy - cera 2. Ciało - figura - kształty - jędrność - cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Imię nie jest elementem wyglądu :D Kiedyś np. facet na impreznie powiedział mi, że mam bardzo ładne plecy :D wiedział koleś jak kobietę uszczęśliwić :p tak, jestem nieśmiała ale nie w tym problem - po prostu spoglądam na swoje odbicie w lustrze obiektywnie i nie łudzę się, że superlaska ze mnie :) jakoś lżej mi się żyje odkąd uświadomiłam sobie, że już lepiej wyglądać nie będę... zresztą mężowi się podobam więc jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_Dalia
monmonika - Zastanawia mnie tylko dlaczego akurat ten typ. To trochę tak jakby fascynować się wyrośnietym dzieckiem :D A może po prostu przy takich kobietach faceci czują się bardziej męscy i nie muszą obawiać się o swoją pozycję :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym musi być, mojemu ex też zawsze podobały się te kobiety które wg. mnie i moich koleżanek wyglądały jak jakieś lalki. Co mi osobiście się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
neurosa1 wiec dobranoc piekna A.......o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie moze czemu mezczyzni
czyli grubaska nei ma zadnych szans? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
grubaska? niekoniecznie..są też faceci, którzy preferują pulchne kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój ex też oglądał się za szczuplejszymi ode mnie, widocznie większą wartość dla nich znaczy wygląd fizyczny niż to co maja w głowach, zainteresowania, charakter, co lubią poczytać. Taki ich urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_Dalia
A dlaczego grubaska nie miałaby szans ??? Wydaje mi się, że problem tkwi w tym, iż żyjemy w kulturze MTV i świecie obrazu, a to co nie wpasowuje się w obecny trend jest odrzucane przez ludzi bezmyślnie podążających za modą. Gorąco jednak wierzę, że nie wszyscy tak mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×