Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam tego dosyc

Moj facet ma sie za pepek swiata

Polecane posty

Gość Mam tego dosyc

Jego jedyny obowiazek to pojscie do pracy, gdy jest w domu to spi albo czysci swoj samochod. Ja odprowadzam dziecko do szkoly , robie zakupy, obiad i ide do pracy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubiee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamwszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzialy galy co braly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzialy galy co dawaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
a inne obowiązki domowe jak wyglądają ?....sprzątanie pranie itd.... ? ja dość długo robiłam za matkę polkę ale się zbuntowałam ...sama nie mieszkam w domu i uważam że każdy członek rodziny nawet dzieci muszą mieć swoje obowiązki ...nie może być tak że kobieta leci do pracy wraca z wywalonym językiem obiad pranie sprzątanie itd....a reszta domowników zachowują się jak goście w domu porozmawiaj z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takich rzeczach rozmawia się i uzgadnia podział obowiązków ZANIM zdecyduje się na wspólne mieszkanie, małżeństwo, dziecko... Pewnie w jego domu matka (i może siostra/siostry) robiła wszystko za męską część rodziny i takie są skutki. Możesz z nim pogadać, jak nie poskutkuje, to ogranicz swoje obowiązki do odbierania dziecka ze szkoły. Poświęć się, idź z dzieckiem na obiad do knajpy, nie ugotuj, nie posprzątaj, nie wyprasuj. Zostaw dziecko tatusiowi pod opieką i zajmij się swoimi sprawami - umów się z koleżanką, znajdź jakieś hobby. To wszystko można wprowadzić w życie jeśli rozmowa nie poskutkuje. Tak zrobiła żona mojego kuzyna :D Nie pomogła rozmowa, więc pierwszego dnia nie ugotowała obiadu. Kuzyn przyszedł z pracy, zapytał gdzie obiad, to żona mu oznajmiła, że jest zmęczona po pracy, ona i dziecko zjadły w knajpie obok, i żeby sobie coś zrobił. Na następny dzień rano nie było wyprasowanej koszuli - nauczył się prasować itd.... Każdego dnia zdobywał nowe "umiejętności" i teraz nie ma problemu ze zrobieniem czegokolwiek. W domu rodzinnym "obsługiwała" go mama, więc uważał, że tak ma być. Moja mama na szczęście tego błędu nie popełniła. Nie wychowała maminsynka z rękami przyrośniętymi do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tego dosyc
Dzis "moj facet" prosil mnie abym nie szla do pracy, no to ja na to ze zwariowal itd. On ze mnie kocha i chce spedzic czas ze mna, ale ja wiem ,ze to dlatego iz niechce znowu pilnowac dzieci, wiec jak wychodzilam i sie z nim zegnalam on poprostu powiedzial " spier....j ". ;) Zabawne jeszcze jakis czas temu narzekal ze siedze w domu i twierdzil, ze skoro kobiety walczyly o rowno uprawnienie to powinnam isc do roboty. Tak tylko ,ze ja nie siedzialam w domu z przyjemnosci tylko z obowiazku ( macierzynstwo ). Tak czy inaczej skoro mnie kocha , dlaczego uzywa wobec mnie takich slow , to sie nazywa brak szacunku, a na to sobie nigdy nie pozwole. tak . Ale jak tu sobie nie pozwolic i uniknac klutni. Wtedy on powi jak ci sie nie podoba to sobie zmien...;) spoko moge ale czy ty tego chcesz, on na to oczywiscie jak masz mnie tak traktowac...;) tzn. zwracac mu uwage?? Ja widocznie niemam nic do powiedzenia. I tak koncza sie zwykle nasze klutnie. Pozniej jest znowu tak jakby nic sie nie stalo a ja robie wszystko aby sie tylko nie klucic. Tak do niczego nie dojde wiem , ale czy ja jestem sama , czy sa inne takie jak ja;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili-ann
Morfeusz 108 - chyba jestes zdesperowany , bo chcesz obojetnie kogo. Wiecej wychodzenia z domu a mniej siedzenia w domu przed kompem i napewno kogos znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×