Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniczkaaaa

zbyt wczesny wytrysk

Polecane posty

Gość Moniczkaaaa

Hej, mam problem z chłopakiem. Otóż nasz seks trwa z 2 minuty bo on juz dochodzi...czasem trwa góra 5 ale to jak co chwile przerywa i chce zmieniac kilka razy pozycje :/ Tylko po alkoholu moze kochac sie dłuzej, ale ja nie chce zawsze pic przed seksem ;/ Wczesniej robilismy cos takiego, ze robilismy to dwa razy po rząd ale ostatnio za tym drugim razem robi mu się flak i nie moze :( O co chodzi? I jeszcze jedno takie pytanie...bo moj partner ma tak, ze czasem nagle w trakcie seksu (załózmy ze wlasnie po tych 3 piwach) przestaje mu stac i musze mu ręką pomóc zebysmy mogli sie dalej kochac :/ Z wczesniejszym partnerem tak nie mialam. Jak mu stanął to stał do końca...Troche mnie to denerwuje, myslicie ze to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak młody facet to rzecz prawie naturalna. Powiedz żeby cwiczył mięseń Kegla bo to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczkaaaa
no ma 23 lata....ale jestesmy razem tez juz ponad 2 lata i nic sie nie zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczkaaaa
dzieki, moze faktycznie trzeba bedzie skorzystac z jakichs środków przedłuzających stosunek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vviki
Mój używa czasami gumek Durex Performa. Przedłużają wytrysk, spokojnie pół godziny możemy się kochać, czasami dłużej, bez żadnych przerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaaaa
moj woli bez gumki, ja z resztą tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×