Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczkaaa28

po jakim czasie wrocilsycie do bylego partnera??

Polecane posty

Gość Aneczkaaa28

Tylko nie piszczie ze nie warto.Ze odgrzewane kotlety sa nie dobre i dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi:P dodam tylko to ze ja zerwalam i teraz zaluje:/ potem bylam z innym ktory mialbyc lepszy i tak bylo ale tylko przez 3 miesiace:(dodam jeszcze ze bylam z nim 5 lat w tym 4 bylo cudowne potem nastapil kryzys i postanowilam zerwac:/zaluje ze niewalczylalm tylko poddalam sie i zerwalalm:/wiem ze Mnie Bardzo Kocha i Ja tez Go Kocham. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do byłych sie nie wraca, chyba.......... że to przeznaczenie, to juz inna sprawa... Chocbyś uciekała i tak Cie dopadnie - bez względu czy będziesz go unikac czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczkaaa28
Prawdę mówiąc , to nie mogę usnąć bez seksu z nim , był rewelacyjny , potrafił posuwać mnie analnie 4 godziny i nie miał dość :) Był sztywny , napalony , a minety strzelał takie że po ścianach chodziłam !!! no i jak tu zrezygnowac z takich rewelacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze Mnie Bardzo Kocha i Ja tez Go Kocham." kobiety pod wpływem braku odpowiedniego wypelniacza w pochwie :P gadaja czasami tak jak autorka tego topa ... czyli po swojemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczkaaa28
ktos sie podszyl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczkaaa28
dodam tylko to ze moge miec innego ale czuje to ze Bardzo Kocham tego dawnego:/ myslalm ze zmienie sobie na jakiegos lepszego ale okazuje sie ze lepszego nie ma i nie ma sensu szukac idealow wiec mysle nad daniem nam drugiej szansy.Dodam jeszcze ze nigdy wczesniej niezrywalismy ze soba raz tylko dawno temu mielismy przerwe 2 tyg.wiec bylismy zgrana para. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 3 latach
To on zerwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaczek 27
po 10 miesiacach:)to Ja zerwalam bo myslalam ze juz do niego nie czuje i ze On tez Mnie juz nie Kocha:/potem bylam z innym i bardzo zaluje ze go tak zranilam:(teraz juz jestesmy razem dluzszy czas i jest o wiele lepiej niz przed rozstaniem bo przemyslelismy troche spraw.Niebawem bierzemy slub:D zycze wszystkim tak udanych powrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkapietruszka
Wróciłam po 3ch dniach, prawie na kolanach prosił o drugą szansę, obiecywał zmianę, po niecałych 2ch tygodniach od powrotu napisał mi, że nie jestem warta jego poświęcenia. Po czym uznał, że to przecież nic takiego. Już z nim nie rozmawiam i rozmawiac nie zamierzam. Szkoda tylko, że tak boli... na szczęście czas leczy rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzaca co i jak
a dlaczego piszecie "kocha" z wielkiej litery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po trzech miesiacach..on odszedł..on chciał wrócić..bylo pięknie 1,5roku.. i teraz od hmm trzech tygodni znów mamy kryzys..rozstaliśmy się nie wiem czy uda się to juz naprawić.. nie wiem czy chcę czy nie chcę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie całosć naszego związku trwała 4 lata i hmm dwa miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonka 27
ja wrocilam do niego po roku.Niczego nie zaluje.Zerwalam z nim dla innego bo myslalam ze juz Mnie nie Kocha i za ja juz do niego nic nie czuje:/po jakims czasie zobaczylam ze to byl moj najwiekszy blad i chcialam wrocic a On niechcial:/zaczelam walczyc i sie oplacilo:D niebawem bierzemy slub. Wiec odgrzewany Bigos jak to nie ktorzy pisza smakuje Wysmienicie!! Warto wrocic ale po szczerej rozmowie i zaczac wszystko od nowa i zapomniec o przeszlosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×