Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość digi na migi

to jest dla mnie dziwne

Polecane posty

Gość digi na migi

mam chłopaka od niedawna. nie uprawialiśmy jeszcze sexu tylko się pieściliśmy i jemu podobaja sie moje włoski które mam nad pupą, na dole pleców.jest ich naprawde sporo i sa ciemne.nie znosze ich.on twierdzi ze podoba mu sie to ale ja zawsze kiedy mnie tam piesci krepuje sie...czy takie futerko tam moze być sexi,podniecajace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasza888c
uwierz mi dla niego to jest podniecajace bo te wloski sa twoje i dlatego on je uwielbja nie krepuj sie tym tylko pokochaj je tak jak on posluchaj doswiadczonej kobiety jak on bedzie widzial ze ciagle jestes zawstydzona to wkoncu zacznie sie wsciekac i stwierdzi ze moze faktycznie cos jest z toba nie tak a wszystko jest wporzadku ja tez mam takie wloski i wiekszosc ma i nigdy to nie byl dla mnie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hj76
ja nie mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digi na migi
myślałam nawet na depilacją ich ale sie boje ze potem bedzie ich jeszcze wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srgdtgdfg
po depilacji nie bedzxie, wiecej, a wrecz przeciwnie, po jakims czasie zaczna slabnac, i bedzie ich mniej. po GOLENIU beda gorsze. Ale czy jest sens sie w to bawić, skoro jemu nie przeszkadzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digi na migi
ale mi jest niedobrze jak o nich myśle... mi po depilacji wrastaja włosy i boję sie ze te tez mi wrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popraw sobie też piersi i nos... a najlepiej napisz do Pana Boga wniosek o przydzielenie nowego ciała, bo masz kompleksy na coś co nie przeszkadza i nie jest nieznośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój chłopak
ma taki dywanik nad pupą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój chłopak
tryskam spermą na ten dywanik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×