Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anibas

Szukam oszczędnej,solidnej lodówki

Polecane posty

Gość anibas

Witam! Wiem że podobnych postów było już kilka ale żaden nie pokrywa się z moimi potrzebami zakupowymi a poza tym pojawiają się coraz to nowsze modele sprzętu AGD Poszukuję lodówki. Musi spełniać kilka moich kryteriów. 1. OSZCZĘDNA - najlepiej klasa A++. 2. Dobrze by było gdyby miała funkcję no frost 3. Cena ok1500-1700zł 4. Biała 5. Cicha, fajny design, z dolnym 3 szufladowym zamrażalnikiem. 6. Wolno stojąca, nie będzie pod zabudowę. Chyba wszystko. Co polecicie? Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do sklepu powiedz
czego oczekujesz, i spośród spełniających kryteria wybierz tę która Ci sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anibas
Chciałabym aby to było takie proste w każdym sklepie mówią co innego no i zachwalają "swoje" a poza tym to trochę zajmuje czasu jako młoda mama nie mam go za wiele i w końcu co najważniejsze opinie użytkowników są wiarygodne i kompetentne w sklepie opinie sprzedających nie zawsze posiadają te cechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasy A ++ nie kupisz za tę
cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
Liebherr jest dobrą firmą od prawie roku ją mam i jestem bardzo zadowolona. Ma taki system idorowadzania powietrza na zewnątrz, że wędlina długo niepokrywa się nalotem/nie robi się śliska/.Wcześniej miałam 14 lat Siemensa i też działała dobrze tylko co jakiś czas musiałam rozmrażać zamrażalnik a tu nic. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reat
Nie polecam lodówek firmy Zanussi - rodzice kupili a mi dali swojego kilkuletniego Polara. Teraz żałują bo nowa jest 3 razy głośniejsza od starej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anibas
ARA196 który model posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
CN40130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dwóch lat mam lodówkę Electrolux i jestem z niej bardzo zadowolona. Teraz mają nowsze, inne modele, ale myślę, że jakością się nie różnią. Jeśli nie masz czasu łazić po sklepach, poprzeglądaj oferty sklepów internetowych, ja polecam electro.pl kupiłam tam już kilka rzeczy i zawsze wszystko było ok. Jak się chcesz cokolwiek dopytać to mają infolinię więc kontakt ze sklepem nie jest tylko mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że śmiało możesz zainteresować się tą lodówką: http://www.rtvagd.sklep.pl/lg/gr_b399_pvqa_13889.php5 Te lodówki mają wszystko to w co aktualnie można wyposażyć taki sprzęt. Czyli jest No Frost, specjalny pojemnik który utrzymuje przez wiele dni świeżość owoców i warzyw, półki z hartowanego szkła dzięki temu nie dość, że nic nie pęknie to struktura powierzchni zapobiega rozprzestrzenianiu się rozlanych płynów, dobry patent! Cena też w miarę do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kupowac nowa to tylko
MIELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej cenie to raczej miele się nie dostanie ;)ja się zastanawiam nad LG kombi no frost, z kostkarką i dystrybutorem wody, ma ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja posiadam lodówkę LG no-frost ale bez kostkarki do lodów. Jestem bardzo zadowolona i napewno rachunki się nie zwiększyły :D a same no-frost to dla mnie błogosławieństwo. naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Electrolux ERB29003W8. Jestem bardzo zadowolona. Klasa A +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Electrolux ERB29003W8. Jestem bardzo zadowolona. Klasa A +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sercem polecam Liebherr. Swietna lodówka, niestety nie należy do najtańszych. No , ale coś za coś. Albo chcemy coś na chwilę i taniego, albo zainwestujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no frost to rzeczywiście błogosławieństwo, już się nie mogę doczekać tej wymiany lodówki, bo wczoraj rozmrażałam mojego grata i ma dosyć na dłuuugooooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santamaria
ja na Twoim miejscu zaczęłabym poszukiwania od miejsc typu http://www.ekspert-agd.pl/ - tam są zbudowane dość solidne społeczności, które skupiają się wokół portalu udzielając rad:) sama tam rozwiązałam kilka zagwozdek. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ribbin
Dla mnie lodówka musi być przede wszystkim pojemna, efektywna i mało awaryjna. No i jeszcze cicha. I mam nadzieję, że coś o takich cechach nie będzie za dużo kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek267
Mam podobne wymagania jak osoba powyżej. Pytanie tylko, czy da się coś takiego znaleźć. U nas najwyższa pora wymienić lodówkę, ale nie orientuję się, jak to z tymi nowymi modelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×