Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malakulka.

mam pytanie do pracodawcow

Polecane posty

Gość malakulka.

co ma wplyw na to ze dana osoba jest przyjeta do pracy 1. znajomosci 2. doswiadczenie 3. wyksztalcenie 4. chec do pracy 5. wrazenie jakie zrobila na rozmowie prosze o szczere odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka88333
1. znajomosci 2. wrazenie jakie zrobila na rozmowie 3. doswiadczenie 4. chec do pracy 5. wyksztalcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JP_Anemiczna_BETTY1991
dasz mu dupy to robote dostaniesz za najnizsza krajaowa (ale jak w ciaze zajdziesz to Cie zwolnia - no chyba ze ojcem potomstwa bedzie pracodawca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazowa przepaska
4 5 2 3 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tak
1.Wrażenie jakie na mnie zrobila 2. Chęc do pracy - to powinno być na rowni z 1 punktem 3. Doświadczenie i wiedza tzw "ogolna" 4. wykształcenie - juz dawno sie przekonalam ze papier nie idzie w parze z wiedza i inteligencja 5. znajomosci - nie lubie ludzi ktorzy kombinuja i zalatwiaja prace przez znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocmwpom
1. znajomości - najpierw przyjmę osoby zaufane. 2. wrażenie jakie zrobiła na rozmowie - nie przyjmę kogoś kogo nie polubię. 3. doświadczenie - ważne. 4. wykształcenie - ważne ale nie zawsze miarodajne. 5. chęć do pracy - wychodzę z założenia, że ten, kto już wysyła CV chce pracować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małą firmę mam
4. chec do pracy 2. doswiadczenie 5. wrazenie jakie zrobila na rozmowie 1. znajomosci- ale bradziej w sensie opinii środowiska o danej osobie, niż załatwiania pracy bo to sąsiadka itp 3. wyksztalcenie- dla mnie kompletnie nieistote, zmam idiotów z dyplomami, których bym nawet do kopania przysłowiowych rowów nie wzięła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiakalna waga
wszyscy aldnie tutaj pisza ze wrazenie sie liczy, chec do pracy hmmm ciekawe bo ja jakos nie moge znalezc pracy ...nikt nawet nie oddzwania na moje cv, a jak sie ukazuje ogloszenie to tego samego dnia juz nieaktualne wiec sami widzicie ze to sie nie pokrywa w realnym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×