Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barwa90

KTO POMOŻE w POMYŚLE NA ZaRECZYNY ??

Polecane posty

Witam wszystkich odwiedzajacych moj temat... Jutro zamierzam sie zareczyc ze swoja dziewczyna juz jutro narzeczona... jestem z nia juz ponad 2 lata... i w dodatku ma jutro urodziny, a problem tkwi w tym ze nie wiem jaki pomysl wybrac mam. moj pierwszy pomysl jest to przyjechac do niej z nienacka pod wieczor i zabrac ja samochodem w jakies miejsce gdzie bedzie zachod slonca.... drugim pomyslem jest poprostu przy jej rodzicach odrazu po wejsciu do domu jej oswiadczyc sie..?? Moze macie jakies inne pomysly prosilbym o jakiekolwiek :) Dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vods
tylko nie przy rodzicach:O, no chyba, że jest straszną tradycjonalistką. Przy rodzicach może być sztywno, może ma z nimi kiepski kontakt, to będzie powściągliwa w radości. Najlepiej we dwoje, będziecie o wiele romantyczniej:) A pomysł z zachodem słońca nieco oklepany, ale o wiele lepszy niż restauracja. I nie zapomnij o bukiecie jej ulubionych kwiatów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie chyba wybiore ten 1 pomysl... bo moja dziewczyna jest bardzooo romantyczna i lubi romantyczne chwile...a bukiecik jest zamowiony duzy :) na jutro... ale dla tesciowej tez zamowlem i bede musial jutro dac... tez kwiaty... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vods
ja ucieszyłabym się z takich zaręczyn, tylko ten zachód słońca powiniem być w ładnym otoczeniu, bo nad blokowiskami to straci swój urok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie zarecze
a moze pojdziecie na spacer np na plaze wez wino 2 kieliszki i do kieliszka wrzuc pierscionek tylko zeby sie nie udlawila :) i zalej to winem. masz jakis prezent na urodziny oprocz zareczyn, to daj jako 1 a pozniej reszta, najlepiej jakbyscie zaplanowali wspolna noc potem ( nie wiem czy razem mieszkacie) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vods
dla teściowej? Pewnie się ucieszy, moja mama ucieszyłaby się. Jak wrocicie do domu to możesz dla formalności zapytać rodziców czy się zgadzają na wasz ślub, albo poprostu im zakomunikujecie, że wkrótce się pobieracie. Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar zabrac ja nad jakas wode.. i nic nie mowic nie odzywac sie podczas jazdy tylko jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie zarecze
no to bez wina w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vods
a mogę zapytać ile masz lat? Tak jak w nicku, jesteś z 90 r?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiem wlasnie jak to zrobic... po przyjezdzie... bo nie wiem jak powiedziec przyszlej tesciowej ... i co powiedziec... a tym bardziej ze tesc jest w anglii. i bedzie za tydzien w polsce... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie zarecze
to wez sie zastanow i przeloz to na za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wódka dla ojca, wino dla matki i bukiet róż czerwonych dla wybranki... ot i na kolanach: Ja błagam, proszę, ja pragnę... dłoń córki waszej... ja kocham te dziewczę. A potem śmiechu i wspomnień i uniesień serca. Ty zrobisz to po swojemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na co czekac jak w nas strasznie wielka milosc jest... bardzo sie kochamy i wiem tym bardziej ze lepszej dziewczyny juz nie znajde... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vods
co powiedzieć mamie wymyślisz z dziewczyną. Wiele zależy od tego czy ona Cię lubi, czy traktuje wasz związek poważnie,jaki ma światopogląd. Jesteś bardzo młody, więc może martwić się o córkę czy Tobie sie nie odwidzi a jej dziecko bedzie cierpieć. Musisz sam nad tym się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz zwiazaek traktuje powaznie i lubi mnie bardzo co widac po niej i po slowach jakich mowi do mnie... :) wiec nie ma co sie bac... ale mysle ze po powrocie do domu z dziewczyna wejde... i powiem poprostu to co obmowie z dziewczyna...:) i bedzie tak najlepiej... :) co sadzicie o tym..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vods
że jak na swój wiek poważnie podchodzisz do sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba... podchodzic zycia powaznie.. juz 2 lata z nia jestem mielismy juz chwile ciezkie ale przeszlismy razem przez nie to znaczy ze wytrwamy ze soba... do konca...:) chcemy zreszta tego obydwoje... zreszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymmm kiedyś ktoś mi opowiadał o zaręczynach koleżanki.. mi sie osobiesice taki pomysł podoba... pojechac nad jakąs polną droge.. pustkowia wokoło, zachód słonca i krótka rozmowa i zaczać od stwierdzenia: życie jest drogą, ( i takie inne refleksje) i pytanie: jeżeli zycie to dorgra to czy chciałabyś iśc przez życie ze mna taka droga. i ło.. ;] w sumie to moze nie potrafie opisywac ale starałam sie oddac sens tej historii ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vods
napisz jak Ci poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa super wszytsko poszlo..:) stres byl... ale pokonalem go szybko :) wzielem dziewczyne za miasto na ladna gorke z widokiem na rzeke.... i bardzoooo wszytsko ladnie wygladalo.... :) puste pola las.. i rzeka... i slonce zachodzilo..:) a z tesciowa dobrze poszlo..:) szok byl u wszytskich :) ale pozytywny :) dziekowac za pomoc w wybraniu decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
glupote zrobiles, za wczesnie sie wiazesz..jeszcze nieraz zemlesz w ustach przeklenstwo na mysl co wczoraj rozbiles:-)..ale o tym przekonas sie za wiele lat, traz cokolwiek by ci tlumaczono i tak nie zrozumiesz ale jak to sie mowi slowo sie rzeklo kobylka u plota no to teraz zacznij zbierac kase na slub i weselisko do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×