Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hmmm01

Jak ją namówić?

Polecane posty

No dobra można kierować się moralnością ale do cholery na jakim świecie żyjecie? Chętnie kochałbym się z nią dniami i nocami .. i to jest w zasięgu ręki.. I nie mówie, że myślę tylko o jednym ale niektórzy mam wrażenie, że tak zgłębiają się w swojej moralności, że przestają wykorzystwać okazje a i tak w głębi serca marzą o tym samym. Ale moralność im nie pozwala.. Myśli i czyny wbrew pozorom mają wiele wspólnego. Są osoby, które chciałyby być na moim miejscu ale będą mówiły, że to jest złe. Ale same by się pewnie nijak w takiej sytuacji odnalazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "podobna historia". Miłość nie wybiera, co nie? :) A poza tym to przez parę lat byłem zakochany w eks i to po tym jak sam z nią zerwałem to zauważyłem swój błąd. To jest pierwsza dziewczyna dzięki, której o niej totalnie zapominam a spotykałem już niejedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile lat
ile czasu żyje ta laska w związku z facetem? tylko nie pisz, że to twój przyjaciel , ten potencjalny oszukiwany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. Zapomniałem, że to jest portal dla desperatów :) Ja takim nie jestem.. Mam spore doświadczenie a niektóre wasze rady to o kant dupy są. Nic się na życiu nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh .. Ciapciać Behemota, Szpachlować Guliwera :D dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miusuc
drogi autorze postaw się na moment w roli chłopaka tej dziewczyny -chciałbyś być na jego miejscu ?kobiety jakie są takie są zawsze pójdą za silniejszym i nie mają zielonego pojęcia co to jest honor ,chcesz być lisem w kurniku ?bycie lisem wśród kur to jest coś...ale bycie lisem wśród psów marny twój los...ja już warczę a ślina z mojego pyska zachlapała całą podłogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameris
A może ona jest nieszczęśliwa w tamtym związku? Może nie potrafi odejść bo boi się samotności? Odejście tak z dnia na dzień gdy się z kimś mieszka nie jest tak proste Nie oceniajmy ludzi i sytuacji gdy nie znamy wszystkich faktów. A ty autorze? Skąd jesteś pewien uczuć do niej? Skąd wiesz że jej nie skrzywdzisz? Piszesz, że ona jest w związku więc chyba zbyt dobrze się nie znacie... Spędzaliście razem dużo czasu? Piszesz, że miałeś wiele dziewczyn wszystkie jednak odrzuciłeś z jakiegoś powodu...Sądzisz że ona Ci takiego powodu nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×