Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakemia

alma market

Polecane posty

Gość krakemia

pracowal ktos lub pracuje w alma market powiedzcie jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakakkaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam przez bardzo którki czas (w promenadzie) ale generalnie wbrew pozorom jest tam jak w każdym supermarkecie czyli niezbyt fajnie. beznadziejne kierownictwo zwłaszcza od spraw kadrowych, strasznie chamski dyrektor. i wkurzający klienci, bo alma to już trochę wyższa półka, więc przychodzi tam dużo nowobogackich, którzy myślą że jak mają trochę więcej pieniędzy to są już nie wiadomo kim i wymagają nie wiadomo czego... dość mili współpracownicy. zarobki standardowe - na początku 2008 roku za miesiąc pracy na cały etat dostałam ok. 1200 zł (jako pracownik działu) na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjankaja
i pewnie pilnują zebys cale 8 h byla na nogach jako pracownik dziaklu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajamaja
oni sobie wmawiają ze są wyszą pulką banda hamow i prostakow hehe nie oszukujmy sie pracują tam glaby donoszenie jest mile widfxziane ale to kiedy i gdzie indziej powstaje reportaz o delikatesach alma nasza pracownica byla tam zatrudniona wiec reportaz bedzie ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolani
hej, w almie jest mało fajnie, jednak lepiej niż np w carrefourze, przynajmniej takie moje zdanie, znalazłam też inne opinie, które mi pomogły podjąc dezycję o pracy tam - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,56, jak tam same zobaczycie nie zawsze opinie są negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czemu tam wyżej podano linki do tematów z dobrymi wypowiedziami, ale ja poszukałem dalej i w temacie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,211492 to juz tak kolorowo nie jest.. Uważajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie Byłam na rozmowie w almie w opolu i dostałam skierowanie na badania wstępne ale dostałam dziś lepszą propozycje pracy zrobiłam już badania ale nie tam gdzie mi mówili w almie czy mam dzwonić do almy powiadomić ich o zmianie pracy czy iść do tej lepszej p.s nie podpisywałam z almą umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej3456
Takie pytania to lepiej zadawać na forum pracowniczym jak np. gowork.pl/opinie_czytaj,211492 tam od razu ktoś odpowie, bo nawet zarzad tam pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×