Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wioskaaaaaaaaaaaa

EX zona na choryzoncieeeeeeee

Polecane posty

Gość wioskaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioskaaaaaaaaaaaa
mam pyanie do doswiadczonych w temacie , Jestem tez EX zona i moj partner tez po rozwodzie. poznalismy sie po rozwodach - Jego ex - zostawila i ulozyla sobie zycie. U mnie podobnie. Taka sielanka trwala u nas bez wtracajacyh sie ,,bylych,, 5 LAT. Jakis czas temu Jego byla wrocila do rodzicow i sie zaczelo.. prosby o kontakty itd, maja dziecko i co drugi wekeend dziecko jest u nas i jest oki,ale jej malo ..ona chce kontakty ..? gdy dzwoni to moj,,,M,, jej powiedzial zeby wszystkie sprawy zprzekazywala jego rodzicow i to dzialalo gdy ona miala swoje zycie. jak mam sie zachowac albo jak my sie mamy zachowac - dziwna ta sytuacja, z poprzedniego zwiazku ex tez ma dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha no i proszę
zaczęłabym od nauki ortografii. Mężczyźni lubią glupie kobiety tylko na początku, gdy chemia jest największa. Gdy chemia słabnie, trzeba jakoś spędać razem czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprawiaczki
a Ty jak "spędasz"? bawiąc się w wymyślanie neologizmów? do założycielki tematu Twój mąż powiniem przy Tobie przez telefon powiedzieć byłej, że nie życzy sobie tych kontaktów, to ważne by wyraźnie to powiedział wraz z tym, że w przeciwieństwie do niej ma szczęśliwą rodzinę i jeszcze powinien jej zaproponować, by zajęła się swoim życiem i szukaniem kogoś innego do życia jeżeli czuje się samotna powinien też wyraźnie zaznaczyć, że interesuje go tylko dziecko, a jej sprawy go nie obchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprawiaczki
miałam podobne problemy z byłym mężem, który miał mnie gdzieś, gdy byliśmy małżeństwem, przeżyłam 2 jego romanse, po drugim się rozwiodłam i gdy po czasie poukładałam sobie świat i wyszłam ponownie za mąż, to ten raptem przypomniał sobie, że mnie kocha i jestem jego "kościelną" żoną na szczęście mój 2 mąż to wspaniały facet, znający życie i potrafił mnie wspierać, bo bywało trudno przy tym nękaniu ze strony byłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EX zona na choryzoncieeeeeeee
co do byla ortograficznego - masz 5 za zwrocenie uwagi ale to chyba emocje. dziekuje za zyczliwa odpowiedz ,,do poprawiaczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EX zona na choryzoncieeeeeeee
aha pseudonim z bykiem zostaje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×