Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apple juice

znow Go zranilam... nie nadaje sie do zwiazku...

Polecane posty

bylo tak pieknie, idealnie bez skazy... napięcie pojawialo sie tylko jak któreś z nas albo ktoś wspominal Tamtego... dzis ja to zrobilam, bez sensu, nie pomyslalam i kiedy sie wygłupialiśmy powiedzialam - jestes taki jak tamten... nie wiem co mi przyszlo do glowy... a teraz.. juz chyba nic z tego nie bedzie... ostrzealam Go, ze tamten zniszczyl mi psyche, ze nie nadaje sie do milosci... ze nie jestem do niej zdolna... a teraz przychodzi mi na mysl tylko „Wiem, dobrze wiem potrafie, ranic tak jak nikt...”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby to bylo takie łatwe... nie chce ranic zadnego, ale jego w szczególności.... nie znosze patrzec jak bola go moje slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech on podejmie tą decyzje czy sie nadajesz czy nie. Widać, ze nie zapomniałas jeszcze o tamtym, skoro go wspominasz. Może czas najpierw zapomniec, a póxniej zaczynac cos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspominam go czasem, owszem, ale tylko dlatego ze spedzilam z nim kilka lat, a w moim krotkim zyciu to naprawdę duzo. wiem ze kocham obecnego i to on jest dla mnie wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc powiedz mu to...i wytłumacz, czemu jesteś na dzień dzisiejszy taka a nie inna, że potrzebujesz więcej czasu itp, itd...powinien zrozumieć. A na przyszłość : NIGDY więcej tak nie mów ! Lepiej czasem ugryźć się w język niż potem..pisac na Kafe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×