Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milka 007

Nawigacja samochodowa

Polecane posty

Gość milka 007

Potrzebuje kupić GPS, zależy mi na dokładnych mapach nie tylko Polski, ale też Europy. Ma ktoś jakieś doświadczenie z nawigacją, na co zwracać uwagę, co jest najważniejsze w takiej nawigacji. Będę wdzięczna za każdą podpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
moim zdaniem najlepsze są mio, albo tomtom, w nawigacji najważniejsza jest czytelność i dokładność, ważne również, żebyś miała duży wybór map do wgrania, a najlepiej wejdź na lucasgsm.pl, tam przez gg możesz porozmawiać z profesjonalistami w tej dziedzinie, także oni lepiej Ci doradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaka firma jest najlepsza jeżeli chodzi o GPS, niestety nie używam takiego urządzenia. Jeśli chcesz kupić sobie a za bardzo się na tym nie znasz to zajrzyj na 1komp. Tam znajdziesz GPS i obsługa tego sklepu jest kompetentna i z pewnościa pomoże Ci wyborze tego właściwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nawigację firmy Mio, spisuje się rewelacyjnie, choć w podróży wolę ją na wszelki wypadek podpinać do zasilania. ot, czysta przezorność. przeogromną ofertę nawigacji masz na sklep-palmtopy.pl, cenowo i firmowo do wyboru do koloru, polecałabym jednak skonsultować się z obsługą sklepu, oni na pewno Ci coś dopasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazasa
urządzenie nie jest wazne, najwazniejsza jest mapa która jest tam wgrana!!! Nie daj sobie wcisnac kitu zeby kupowac jakies drogie Tomtomy czy Mio czy jeszcze inne! Ja mam najtanszą nawigacje z biedronki tylko zmienilem sobie mape na AutoMape i smiga od dwóch lat bez problemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
nie słuchaj że tania nawigacja jest na równi z tą droższą.Zainwestuj i kup porządny sprzęt,w końcu to jednorazowy wydatek i można kupić na dogodne raty.Nie pakuj się w żadne badziewie a już na pewno nie z Biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra mapę ma nawigacja ASUS R700 + iGO 8 (42 kraje EU) - znakomita nawigacja z dokładna mapą, niezawodna, można swobodnie polegać na niej. Idealnie nadaje się dla osób, które dużo podróżuja i potrzebują dokładnej nawigacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę, żeby jakieś sklepy spożywcze, z całym szacunkiem, oferowały porządny sprzęt do nawigacji. Skoro jest to jednorazowy koszt, a będzie się zwracał przez lata, lepiej kupić sobie coś porządnego. Spory wybór dobrych nawigacji, ale w konkurencyjnych cenach znajdziesz na wasserman.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobiegość
Po prostu kup sprzęt jakiś renomowanego producenta tzn np Garmin czy Mio ale też raczej rozpatrywał bym kwotę 300-400zł, na mapy nie patrz bo i tak będzie trzeba wgrac piracka automapę, chyba że stać Cię na oryginalną i jej płatne aktualizowanie :p Dawno nie zaglądałem w temat nawigacji, ja sam używam Mio spirit 670, w promocji za 305 zł z Media Markt, wgrana Automapa Pl plus parę krajów Europejskich i jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×