Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilnnaa

czy słusznie poczuł sie urażony?

Polecane posty

Gość Ilnnaa

Poszłam z nim do łóżka na 5 randce. zakochałam się w nim ale miałam wyrzuty sumienia powiedziałam mu tym powiedziałam mu że zle się czuje z tym że byłamz kimś rok ten ktoś był cierpliwy czuły itp ale ja nie czułam sie wtedy gotowa a tu po pieciu spotkaniach tak "zwariowałam"że ta szybko wkurzył sie i poczuł urażony..powiedział że moge wybzykac sie z byłym to mi sie lepiej zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj napisz to jeszcze raz. Bo zamotałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilnnaa
Poszłam znim do łózka na 5 randce i miałam doła,kaca moralnego o którym mu powiedziałam.Dół dotyczył tego że bedąc w zwiazku gdzie byłam pewna uczucia mówiłam NIE i udawałam moralną bo nie byłam gotowa ten człowiek baaardzo mnie kochała tu zkimś kogo znam tak krótko zrobiłam to tak szybko bez wahania.... poczuł się tym wywodem urażony i kazał mi bzykać sie zbyłym jak ma mi to poprawić nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilnnaa
Szuja jeden !!!! Myśli że jak ma 24 cm we wzwodzie i jest właścicielem bufetu na dworcu PKS w Puławach, to będę mu dupę lizać ze szczęścia ??? NIEDOCZEKANIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepotrzebnie przeżywałaś
"kaca moralnego" a on też jest burak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bylych się nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie mógł się poczuć
urażony. Powiedz mi jaka osoba na pozimie wspomina swojego eks na randkach a szczególnie po seksie. Chciałaś mu pokazać ze tak oszalałas na jego punkcie a wyszło to tak jakbyś wychwalała byłego za to że był taki cierpliwy i czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepotrzebnie przeżywałaś
zamiast się cieszyć, że wyrwał porządną dziewczynę i mu się udało, to ten cham ci awanturę zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×