Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja płaczę prawie na każdym

jak zacząć??

Polecane posty

Gość kukimonster
no tak fakt, jutro sobota...moj nie ma nikogo, tyle wiem bo walentynki spedzalismy razem, bez podtekstow :P to moze niedziela? :D wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczę prawie na każdym
tak, niech to będzie niedziela wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
ok. i tak pewnie jutro tu zajrze, wiec do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczę prawie na każdym
do jutra :D Śnij O Swoim Wymarzonym Menszczyźnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
dzien dobry :D to co, kolejny dzien siedzenia z telefonem w reku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczę prawie na każdym
kukimonster🖐️ dziś nawet gdybym chciała, to bym nie znalazła czasu na smsy, ale za to jutro... jest już postanowione po za tym chciałam z ciekawości zapytać: czy,a jeśli tak to kiedy ostatnio pisałaś smsy z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
hej! hmm kiedy? dawno. zaniedbalismy sie oboje baaaardzo ostatnimi czasy...chyba pod koniec marca... ja napisze mu cos w stylu "wiesz, sniles mi sie dzis..." :D musze sie zebrac na odwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie dziewczyny
czas ucieka, im dłużej tym trudniej się zebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczę prawie na każdym
jeden dzień w tą jeden w tą... też napiszę,że mi się śnił ;) ale ściema :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczę prawie na każdym
właśnie pomyślałam: co zrobię jesli napiszę: śniłeś mi się a on: no i co z tego? o bosz... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny facettttt
tak nie odpisze a jeśli by tak odpisał, to chyba nie chciałabyś z kimś takim być. proste. Jak nie spróbujesz, to za kilka tygodni nadal będziesz się głowić. Co ci szkodzi, napisz to się przekonasz. Prynjamniej nie będzie wątpliwości czy to ten, czy szukać już innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
hej hej! ja jeszcze nie napisalam, dzis wieczorem to zrobie. ale mam pytanie, do facetow :D jesli mu napiszemy "wiesz, sniles mi sie dzis.." to w takim razie co on moze odpisac? bo mi zalezy na tym, by 1. troche go hmm...podjarać :P kolokwialnie mowiac, 2. zeby rozmowa sie rozkrecila troche bardziej niz "hej u mnie ok".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoczywiście
jestem dziewczyna, ale myslę, że mógłby zapytać jak Ci się śnił hehe:D więc już coś wymyśl na zapas:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
ahahah :D o kurde to mu napisze ze to byl baaaardzo nieprzyzwoicie erotyczny sen... nie no zartuje, zawsze moge powiedziec ze nie pamietam :D ale lepiej byloby cos wymyslic... ja i tak mysle ze odpisze "milo mi :)" i tyle, a ja zostane wdeptana w ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale serio Ci się On nie śnił?? ja jak mysle o kims non stop to sen mam o nim gwarantowany i nie trzeba kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
nie, chyba nie, byc moze nie pamietam :D ale nie przypominam sobie by mi sie jakos ostatnio snil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat o śnieniu jest 'delikatny' bo często zboczone rzeczy sie śnią ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
to odradzasz? :D czytalam Twoj temat ostatnio o tym ze dostalas kosza, czuje ze mnie tez to czeka, nienawidze spadac z wysoka, wjezdza mi to na ambicje strasznie i sie dlugo zbieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale ja dostalam kosza z wlasniej winy bo za duzo zwlekałam, nie ma to jak po dupie dostać . Uczysz isę i tyle , więcej niby już nie popełnisz takich błędów chyba że jest się popieprzoną masochistką ..może wyrosnę. Ambicja wielka , trochę gorzej z realizacją . Ale jak nie spróbujesz to bedziesz osbie wyrzucać do konca jak sprobujesz to też :D ale przynajmniej jedna wersja 'co by było gdyby' została sprawdzona . powodzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
kurde boje sie :o tak bardzo bym chciala zeby koles podchwycil temat i sie jakos rozkrecil :D ja tez dlugo zwlekam...a u Ciebie jak to bylo? za dlugo, tzn znalazl inna w miedzy czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) nudne to ale :D nie widze go 2 tygodnie - myslalam ze zwariuję no i zaczełam od 2 sygnałów.. pożniej samo poszło ;) i dwa tygodnie chodziłam jak naćpana najfajniejszy chyba czas z mojego calego zycia:o pozniej jak zaobaczyłam że jestem jednak bollidupą w realu to coraz mniej okazywałam swoje szczęście innym i tak sie przymierzalam przymierzałam i minął trzeci miesiąc i tu wielki szok - :o - i pretensje tylko do siebie moge miec . Ale koniec z tym. przejdzie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
ok ale co bylo w trakcie tych 3 miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krotkie powitania - ''takie cześć' :o kilka nocy smsów spojrzenia, takie czajenie się..albo ja za nim biegałam albo on a jak już któreś z nas się złapało to.. uciekanie od siebie .. jak dzieci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczę prawie na każdym
raz kozie śmierć wysłałam... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
o Tyyyy, odwazna jestes :D co dokladni enapisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczę prawie na każdym
napisałam, dokładnie jak w propozycji :P i fanie się nam pisało, zaproponował spotkanie, ale nic konkretnego :o no i od 3 minut nie odpisał mi na kolejnego smsa! :o mam płakać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczę prawie na każdym
no to już zaczynam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×