Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdaaaaaaa6767676767

czy mam sie odizolować tylko dlatego, że

Polecane posty

Gość magdaaaaaaa6767676767

chłopak jest zazdrosny? Prosze doradzcie mi! Napisał do mnie kolega z którym kiedyś utrzymywałam dobre kontakty ale mojemy obecnemu chłopakowi nie bardzo się to podoba i on go wprost nie nawidzi bo wie że byliśmy kiedyś ze sobą blisko (NIE fizycznie). Co ja mam robić.. Ten nie chce żebym z nim pisała bo jest bardzo zazdrosny i jest zdolny do wszystkiego. ja nie chcę się ograniczać tylko do pisania z nim , bo czy nie mogę mieć kolegów? Co myślicie? czy myśle jak osoba nie dojrzała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3251t
twój facet cie kocha i nie dopuszcza innych samców do Ciebie......... jesli nie jest to zaborcze to da sie zyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze sobie odpowiedz. Czy chciałabyś, czy Ci by nie przeszkadzało, gdyby on spotykał się ze swoją koleżanką? Koleżankami? Czy ufałabyś mu w stu procentach? Nie czułabyś zazdrości? Jeżeli nie, to nie miej skrupułów, tylko nie płacz, że nie poświęca Ci czasu jak sobie koleżaneczkę znajdzie :P Ja słyszałam, że nie ma czegoś takiego jak przyjaźń/koleżeństwo damsko-męska. Zawsze któraś strona jest zainteresowana tą drugą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście z drugiej strony.. nie można nikogo ograniczać. Tyle, że związek w moim mniemaniu, to dobrowolna rezygnacja z niektórych spraw na rzecz partnera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenith
pfffffffffff.... jakiekolwiek ograniczanie sie przez zwiazek to niesamowity zal. Fakt ze Twoj chlopak boi sie ze piszesz z jakimkolwiek facetem jest dowodem na jego nieskie poczucie wlasnej wartosci i leki. Jezeli masz faceta ktory jest takim cieniasem ze boi sie ze jak zamienisz pare slow z innym to go zostawisz, a w dodatku jeszcze sie takiemu cieniasowi podporzadkowujsz to popatrz jakim stajesz sie marnym czlowiekiem. Zazdrosc ze strony faceta jest spoko, ale jezeli jest to psychoza w stylu zakazu spotykania sie z jakimis osobami to facet jest niewyobrazalnym nieudacznikiem i nalezy go zostawic. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zy chciałabyś, czy Ci by nie przeszkadzało, gdyby on spotykał się ze swoją koleżanką? Koleżankami? Czy ufałabyś mu w stu procentach? Nie czułabyś zazdrości?" a jezeli by czuła to mają razem zamknąć się w sarkofagu o ścianach z 3 metrów zbrojonego betonu... tak na wypadek zeby nikt do nich nie przyszedł i nie było okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbaumba
nie odizolowywuj sie o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekekeke
pisz z nim i trwajcie razem on daje najlepsze rady na ktore nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekekeke
jak go opuscisz to zginie marnie wiecej niz pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę się ograniczać tylko do pisania z nim , bo czy nie mogę mieć kolegów? a pisz ,kumpli nigdy za wiele :D a kto wie? co ci sie przytrafi z obecnym partnerem ? jak sie nie powiedzie bedziesz miała druga furtke :p to przeciez takie kobiece :D a tak powaznie :) ( odpowiedz sobie sama przed soba ) to po co ci ta znajomosc ? ze co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga furtka - to takie kobiece --- zgadzam sie w 100% a nawet i więcej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadinad
ja tam mam 2 furtki i 4 uspione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadinad
a te 3 wyzej na po maranczowoto chodzilo mi ze zginie bez ciebie tamten drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaa6767676767
Ta znajomosc jest mi potrzebna, bo dlaczego nie mogę kiedy pisanie to nic złego zwłaszcza że wyjaśnilimy sobie tylko się kumplujemy. Mojego chłopaka bardzo kocham ale on i tak swoje i go nienawidzi i jest przez to smutny. a tak powaznie ( odpowiedz sobie sama przed soba ) to po co ci ta znajomosc ? ze co ? Poprostu lubię pisać z innymi osobami, musi być jakiś cel pisania? nie można tak poprostu dla towarzystwa. Ograniczać się tylko do mojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zpodaj adres, mój Czaruś rozwiąże problem. Jest najlepszy na siłce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się twój Czaruś dowie, że nikomu z siłki nie odmawiasz to chyba cię spierze,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×