Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vivienne 27

Kocham mojego męża nawet w kryzysie i kłótni go ubóstwiam

Polecane posty

Rzuciłam dla Niego karierę modelki . Zaczęłam pracę jako księgowa w jego firmie. Od 5 lat jestem jego żoną i czuję się jak królowa. 1. Dla mnie przeszedł na wegetarianizm. 2. Urodziłam mu dwójkę dzieci pod pretekstem najpiękniejszej z najpiękniejszych w tym stanie a w trosce o figurę chciałam trochę po odwlekać tą decyzję. 3. Jest doświadczony i przystojny . Ma przewagę 7 lat więcej :) 4. Jest dla mnie ideałem człowieka. 5. Kiedy jestem zmęczona, masuje mi stopy i robi soki owocowe aby mnie wzmocnić witaminkami. 6. Nie zawiódł mojego zaufania. Jest szczery w każdym calu. Nigdy mnie nie okłamał. 7. Wybaczam mu jego ponad przeciętne zaangażowanie w sport. Wybaczam oglądanie meczów i bałaganiarstwo. 8. Uwielbiam budzić się naga w jego ramionach. 9. Wyleczył mnie z zakupoholictwa i uzależnienia od mody. 10. Seks z nim jest najlepszym lekarstwem na poprawę humoru. 11. Kocham być żoną, kochanką i jestem dumna że jest ojcem moich dzieci i mężem . 12. Kocham go najbardziej na świecie i zrobiłabym dla niego wszystko. 13. Nawet w kryzysie czy kłótni regularnie uprawiamy seks i staramy się nie okazywać zdenerwowania przy dzieciaczkach. Miłość istnieje naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
pewnie że istnieje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacek Pankracek
Pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W oczy
Chyba decydujący jest tutaj pkt. 13. Wtedy reszta jest ok, przynajmniej ze strony faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viera Viera
zero skromnosci :D wyglada jak bajka....hmmmm coz, ja rowniez jestem z kims , kto dla mnie jest idealem ( choc nie 100% dla kazdego) robi dla mnie wiele rzeczy (nawet opowiada bajki) zmienia sie ... cwiczy, zapuscil i przystrzygl ladnie wloski a ostatnio ,zeby mi zaimponowac zapisal sie na studia doktoranckie :) jest kulturalny... mily...delikatny w lozku zawsze moja przyjemnosc dla niego jest najwazniejsza pokochal moja coreczke jak swoja :) uwielbiam ogladac go w mundurze...a jeszcze bardziej w kombinezonie lotniczym :D moze innym wydalby sie malo idealny,..ale ja jakos swiata poza nim nie widze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trhtrh
rhthrhr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cut me one sunflower
z doswiadczenia wiem, ze ci co tak pisza o idylly w zwiazku..tak naprawde jej nie maja:D ot zycie, analiza psycholigczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem w stanie zrozumieć co chciałaś napisać w punkcie 2 - z tym pretekstem - chyba nie do końca wiesz w jakim kontekście użyć tego słowa - zanim się zbłaźnisz sprawdź w jakimś słowniku - pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cut me one sunflower
hmmm.. zawsze może jakaś urodzic mu 3:D I co? Im wieksza liczba dzieci tym TA kobieta ma prawo do tego faceta? typowe myslenie. jesli ludzie mowia za duzo to tez pokazuja ze tego im brak jesli nie mpowiac nic..znak to, ze nie ma o czym mowic i stad to milczenie.. life is life..sometimes it's a rain sometimes it's a sun..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cut me one sunflower
a jak nie bedzie miał munduru? np bedzie lezal w lozku:)? kochanie kogos bez dodatkow....na tym lepiej sie wychodzi..bo gdy dodatku brak..i motyle juz nie te..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana mezatka
ja tez mam przystojnego i kochaniutkiego meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u76u6
u676u6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość httttttttt
nonj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×