Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co wy na tooooo

wywoływanie porodu bo... lekarz idzie na urlop...

Polecane posty

Gość co wy na tooooo

Ostatnio przeżyłam szok bo mojej znajomej indukowali poród oksytocyną 2 tygodznie przed terminem bo dr prowadzący (ordynator , szycha) szedł na urlop. Mały urodził się malutki 2 700 i 50cm... powiedziałam jej że dla takiego malca każdy dzień w brzuchu jest na wagę złota i w życiu bym się na takie coś nie zgodziła! A co wy na to? dodam że ja urodziłam małego 6 dni po terminie, też wywoływali mi ale ze względu na wysokie ciśnienie i opuchliznę i zagrożenie zatruciem ciążowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jak
jestem w szoku ze sie na cos takiego zgodziła ja bede miec wywoływany 10 dni po terminie o ile w trakcie z dzieckiem bedzie dobrze , dzis jest 4 dzien po i mam nadzieje ze sama sie zdecyduje na wyjscie nigdy bym sie nie zgodziła na tak szybkie wywołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6uyt6uj
nie matka byla nieodpowiedzialna tylko lekarz. ale co sie dziwic takich mamy lekarzy zajebistych w poslce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxy
...czekaj, czekaj - ale może ona chciała urodzić, kiedy jej lekarz będzie w pracy? Po drugie - chyba lekarz wie, co robi...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1888
ja to bym dużo dała żeby mi wywołali bo wtedy, gdy mam termin to anastezjolog idzie na urlop i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy na tooooo
no tak , ona chciała mieć swojego dr na dyżurze ale oprócz tego miała zapłaconą położną i ZZO... lekarz powinien wiedzieć co robi, nie? ale pomyślcie: dzieciaczek mógł sobie przez 2 tygodnie jeszcze pomieszkać w brzuchu, przybrać z 300gram... a tak... wygonili go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlawjj78
znam identyczny przypadek - u mojej kolezanki... tez urlop lekarza i porod ok 38tc!! skonczylo sie na kleszczach i dziewczyna miala zalozonych 20 szwow - tak ją podarli. Dzisiaj - ok 2 lata po porodzie - boli ją w miejscach szwow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlawjj78
dziecko mialo chyba 3pkt............ :(( ale teraz jest piekne, zdrowe i nadzwyczaj mądre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy że anestozjolog
idzie na urlop? to co jak będzie ktoś z wypadku to nie dadzą znieczulenia? Przez dwa tygodnie operacje na żywca? Lekarz poszedł i co porody w mieście odwołane? Co za durna matka:o Ciekawe co gdyby coś się stało, to by mówiła bo ona chciała tego lekarza i już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dziwicie
a wy nie chciałybyście mieć porodu u lekarza który was całą ciążę prowadził ? bo ja nei chciałabym by poród odbierał mi obcy lekarz, tak z przypadku, a już na pewno nie wtedy gdybym całą ciążę chodziła prywatnie do kogoś kto ten poród miał odbierać "dobro dziecka" moze być w różny sposób interpretowane, dla jednego to będzie cc, dla innego poród po terminie a dla jeszcze innego przy asyście lekarza któremu ufają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwobole to zapewne mam tak
38tc to juz przeciez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1888
przesadzacie baby ten anastezjolog idzie na urlop więc zzo na życzenie mieć nie można, bo r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1888
kurde posty mi ucina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie będę na nowo pisa%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzacie
Na tym etapie to juz porod w terminie i nie ma co sie tak obruszac i krytykowac. Dziecko i tak juz niewiele by uroslo, poprostu bylo male i juz. Ja mialam wywolany przez mojego lekarza w 39 tc. Moje malenstwo tez bylo male, 2820g , ale juz tak u mnie jest, poprzednie malenstwo 2980 porod nie wywolywany. Czasem sa sytacje ktore wymuszaja taka a nie inna decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×