Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona_na_maxa

mam dosc swojego faceta, który mysli tylko o swoim ciele

Polecane posty

Gość wkurzona_na_maxa

Brak mi juz sił... Otoż moj narzeczony nalezy do mężczyzn przesadnie dbajacych o siebie, w lazience spedza prawie 1,5 h, jak jest impreza to przez caly czas patrzy czy sobie ciuszków nie pogniecie... to bylam w stanie przezyc, ale juz teraz wymyslil sobie silownie i bieganie, akiedy czas dla mnie? Nie dlugo bierzemy ślub a on coraz wiecej rzeczy wymysla, które udoskonala jego cialo. Nie wiem ale coraz bardziej odechciewa mi sie tego ślubu ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaj z nim
bo sie pewnie po slubie spasiesz i zapuscisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona_na_maxa
no wsnie gdybym miala problem z utrzymaniem wagi, to pewnie dzielilabym z nim te sporty, ale ja ich nie potrzebuje poniewaz jestem chuda, z jednej strony dobrze bo nie musze nic ograniczac :)) ale on juz przesadza, ja chce normalnego faceta a nie gogusia który zajmuje sie tylko soba :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ale jakby tego nie robił i wychodował by brzuchol to też by było niedobrze, prawda? laski to by chciały faceta pięknego jak adonis i bogatego jak krezus ale co by nie musiał poświęcać czasu ani na siłownię ani na pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona_na_maxa
sa jakieś granice, kiedy facet dłuzej siedzi w lazience niz kobieta, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
nie wiem czy są. skoro facet ma być wydepilowany jak kobieta to chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze mozesz byc zla ze spedza tyle czasu w lazience ale zeby byc zlym ze chce uprawiac sport? :o zacznij z nim cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maloelsatyczny
sa jak ma zatwardzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
Ja tam też dbam o własne ciało. Dlatego jestem taka ponętna. Nawet pan Czesiu, logistyk z Biedronki, leci na mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slon
co facet może robić 1,5 godz w łazience? Powiedz mu, żeby się ogarnął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genia
Twoj luby zaczal jeszcze wiecej dbac o siebie,bo.... niedługo slub i chce zrobic wrazenie na wszytskich, a szczegolnie na tobie, gdy zalozy ten pieknie wykrojony garniaczek na swoje wyrzezbione cialo... a pozniej ty ten garniaczek bedziesz zrywac z owego ciala... pomysl, to bedzie niezapomniana noc;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaj z nim
oferma pajacu, WYHODOWAL autorko rozumiem, bo przesada w kazda strone jest niewskazana, albo brudas albo metro ale z tym sie raczej nic nie da zrobic, lbo to akceptujesz albo odchodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×