Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czego nigdy nie kupicie

czego nigdy nie kupicie?i nie zjecie ze sklepu?

Polecane posty

Gość czego nigdy nie kupicie

-soki w kartonach -nie kupuje wogole...czasem moze raz na mies jak mam ochoteee...nigdy nie tkne soku z biedronki.lidla, tesco-naladowane cukrem -mortadela nie -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
ZUPY ZE SLOIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej tych surowek
pakowanych do pojemników na wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leci na comedy centr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie soki w lidlu sprzedaja w polsce ale ja kupuje w lidlu w belgii i sa znakomitej jakos, te niemieckiej produkcji ma sie rozumiec. solevita sie nazywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czpjaj sie biedrnki..
sa tam soki i soczki, te same firmy produkja sok i dla biedronki i dla lepszych tzw. delikatesoów..wystarczy czytac etykiety i skład..po co przepłacać w drogich sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie okaze ze tu polowa ludzi to malo co je. ciekawe w takim razie gdzie kupujecie mieso/wedliny itp bo raczej wlasnego bydla nie ma kazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym w ogóle nie
kupiła nic w biedronce. Kiedyś próbowałam, naprawdę, kupiłam serek brie produkowany przez turka dla biedronki. Był ohydny i nigdy więcej. Ale już z lidla prędzej, wiem że jest tam dużo rzeczy, które spokojnie można kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat miesa nie jem ale mezowi kupuje schabok, piers z indyka czy karkowke, marynuje i pieke w pierkarniku. chleb tez pieke sama. taniej i zdrowiej. soki tez bym robila sama ale mam male mieszkano bez ogrodka a smieci wywoza tylko raz na tydzien wiec te resztki by ciagle mi smierdzialy. ogolnie z lidla moge polecic sos pesto, suszone pomidory w oleju, makarony, soki solewita, lazanie dulano (nie wiem czy w polsce maja ale jest dosc dobra jak jak pamietam z czasow kiedy jeszcze kadlam miesne rzeczy). dobry jest nabial z milbony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
biedronka i lidl podobne towary- ja korzystam z Biedronki bo mam koło domu i bardzo chwalę..Lidl czasami i tez się nadziałam na parę towarów..Biały twaróg,śledzie Matjas,ciasto francuskie,częste promocje warzyw i owoców,dobre ciemne pieczywo( np. chleb litewski) lub chrupkie z pestkami dyni za niecałe 3zł...trzeba często korzystać i poznać ich towary..może zalęzy od regionu Polski jakie mają zaopatrzenie u mnie mniejsze Biedronki maja gorsze od większych, ale ogólnie jestem zadowolona,sięc się rozwija więc mają klientów , którzy kupują ciągle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k....a temat jest
czego nigdy nie kupicie i nie zjecie a nie co polecacie banie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k....a temat jest
mięso mielone drobiowe szynka drobiowa metka tatar pierogi z mięsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k....a temat jest
dupa napisała, że soków wogóle nie kupuje to po cholerę piszecie na ten temat rozprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaaaaa
bigmaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i kultura juz wylazła na k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia na mnie drą
ja podobnie soków nie-zwyczajnie ich nie pijam- pizza mrozona-te z przezroczysta folią zamiast kartonika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze pierogów się najadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k....a temat jest
kulturą jest prowadzenie rozmowy w określonym temacie a nie tworzenie opowieści na własne bujdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaaaaa
(bym nie kupiła) ani żadnej wędliny w sklepie (nawet gdybym jadła mięso) ani mięsa pangi produktów nestle (polecam film "we feed the world") polecam: warzywa (z biedronki i z rynków różnych) owoce (z biedronki:D) twaróg ser żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia samosia w domu
tego cholernego importowanego z chin białego czosnku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia samosia w domu
o pzypomniało mi się, nigdy przenigdy pizzy tej dużej z lidla, takie pierdzenie po niej miałam że szok, dosłowinie z domu nie mogłam cały dzień się ruszyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuję
soki z kartonu ( piję wodę), mięso mielone, parówki, wędlina tańsza niż 50 zł za kg, ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupuję to wszystko o czym wy piszecie zenie kupicie, mam malo kasy wiec staram sie nie myslec jak i z czego to sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz tak bo ci k..da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone oliwkiw zalewie
z cebulka i ogorkami z lidla raz kupione nigdy wiecej moja reka ani wzrok tego g... nie tkna czarne oliwki firmowe pasztety lidla,tesco..czy reala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsy cola i inne farbowane
plucka, tonik, mieso garmazeryjne tzw,tania wodka, zupy w proszku, przyprawy z ulepszaczami,kaczka i ges w calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echo davidoff
nic co zawiera aspartam i glutamian sodu tych pseudo wypiekow -ciast, sa tak naladowane ulepszaczami, ze chyba swieca w nocy) nie kupuje coli ani innych napojow z cukrem, bo po nich chce mi sie jeszcze bardziej pic, wody gazowanej,perfumowanych wkladek,odswiezaczy,pizzy z supermarketu,koserw typu turystyczna, pasztetow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasztety , chipsy, gotowe ciasta, mielonki, konserwy, parowki, zupy w proszku, napojow gazowanych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tego glutaminianu sodu
a dlaczego nie zjdałbys/abys nic co zawiera glutaminian sodu a do tej osoby co wsuwa wędline za powyżej 50 zł co ty tylko parmeńską wcinasz, bo nawet w Almie te lepsze wędliny są około 30-40 zł. A i tak wszystkie są nastrzykiwane. Ja niezjadłbym gotowych garmażerek, tych co leżą w hipermarketach i straszą wszysdtkie podobnym kolorem. Te za ladą co podaje taka miła pani i podgrzewa w tym piecy. Blehhhhh tych wszystkich produktów tip, dobra cena i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×