Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monmonika

mam przechlapane u faceta...

Polecane posty

Gość monmonika

dzis przez przypadek dowiedział się ile mam lat i mam [rzechlapane, bo myślał że mam mniej a tymczasem jestem 0 2 lata starsza od niego. Powiedział, ze tyle miesięcy go okłamywałam..jesteśmy razem 8 miesięcy. Nie wiem co zrobi? rzuci mnie, możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
póki co jest obrażony...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_09
skoro go oklamywalas to juz nic nie rob, daj mu spokoj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
nic nie robię, dałam ciała i teraz się wkurzył...w sumie to mu się nie dziwię. Widocznie nie chce starszej dziewczyny...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie usmialam
a po ile wy lat macie i co to za roznica dwa lata w ta czy w tamta strone, no chyba ze chlopakowi bardziej zalezy na twoim wieku niz na tobie,rzeczywiscie bardzo duze klamstwo,wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
no widzisz...dla mnie to też bez znaczenia, ale on się wściekł i odstawia fochy...On ma 32 ja 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
jest mi przykro, nie wiem jak z nim teraz rozmawiać...nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
może koledzy go wyśmieją, ze ma starsza dupe? może mamusia będzie niezadowolona?...koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepros go za
klamstwo:-) dwa lata to mala roznica;-) jak kocha, to przebaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
nie wim, czy przeprosiny coś pomogą....widocznie bardziej mu zalezy na moim wieku niz na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhuuhuhuh
monmoniko :P ja mu się już wcale nie dziwię :) inteligencją nie grzeszysz - niestety Jemu chyba nie chodzi o te 2 lata, tylko o kłamstwa Naprawdę tego nie rozxumiesz? to mu współczuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdbd
Zapewne ma Cię gdzieś, bo odkrył żeś głupia jak but:o Nie rozumiesz, ze nie przeszkadza mu wiek, ale to, że tak długo go okłamywałaś? Tak ciężko na to wpaść? A poza tym, jesli masz na imię Monika, to wcale mu się nie dziwię, bo każda Monika to zakłamana kurwa i powinień Cię już dawno zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
huhuhuhuuhuhuh, ale z moje go punktu wiedzenia wyglada to tak: nie chciałam mu mówic, ze jestem starsza, bo bałam się go zniechęcić do siebie-faceci nie za bardzo chcą starsze od siebie...Chciałam dac nam szansę mimo róznicy wieku. To kłamstwo było obroną przed stereotypami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
zobaczymy...teraz juz nic nie moge zrobic, jego wybór....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
okłamałam go ze strachu a nie z wyrachowania....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
w sumie teraz się okaże, co jest wart dla niego nasz związek, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
dalej sie na mnie boczy-spał w drugim pokoju. To nie ma sensu, chyba mu powiem zeby sie przeniósł do rodziców....A najgorsze , że w środe mielismy jechac na wakacje na tydzień, wszystko już opłacone...kanał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
użyj swojej kobiecości, zna, ludzi z dużo większą różnicą wieku i nic nie stoi tam na przeszkodzie, jak będzie się tak dalej zachowywał to znaczy, że się raczej wstydzi i czas by to zakończyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agga22
może boi się, że jesteś za stara na rodzenie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
monmonika...nie dziw sie mu że jest wsciekły tu chodzi o zasade o zaufanie a nie o te dwa lata.... zawiodłas go okłamałaś ..ciekawe w czym jeszcze go okłamujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz pomyśl jak t wygląda z jego strony... jeśli okłamałaś go w tak błahej sprawie jak wiek, to równie dobrze mogłaś okłamać go z innych znacznie ważniejszych kwestiach? I nie chodzi tutaj o ta różnicę dwóch lat, a o zasady, których ty nie umiałaś przestrzegać. Ja mu się nie dziwię, sama zrobiłam awanturę, gdy chłopak okłamał mnie w tak prozaicznej sprawie jak palenie papierosów. Bo jeśli tak mało istotna rzecz jest dla niego powodem, by kłamać, to co gdy problemy będą naprawdę poważne? Wtedy też kłamstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
spoko, zawaliłam i teraz nie widze innego rozwiazania jak tylko rozstanie. Poszuka sobie młodszej i takiej która nie kłamie. Czekam , żeby się w końcu obudził i każę mu sie wynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiszka
Nie prawda ze faceci nie chca starszych kobiet.Pozatym dwa lata to nic.Ja jestem starsza dziesiec lat i jest super.Moze faktycznie chodzi o to ze oklamalas,aczkolwiek jakie ma znaczenie wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
widocznie dla niego zasadnicze-tak mnie kochał, że się odkochał...był widocznie ze mna z tylko sobie wiadomych powodów ale nie z miłości, koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale postaw się w jego sytuacji, to był cios swego rodzaju więc daj mu trochę czasu, no wiem jak się to się to wiem i nie trzeba czasu ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
ja myślę, że teraz ma po prostu dobry powód, poza tym i tak zaczęło sie psuc, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
jak ja bym odkryła, że facet ma więcej lub mniej lat niż mówił, to miałabym to gdzieś-licza się uczucia. Zresztą nie tak trudno zrozumieć czemu kobieta zaniża wiek, to nie morderstwo , kradzież ani zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, kobieto nie dramatyzuj tak... nikt ci nie mówi, byś z nim zerwała, ale przeprosiny na pewno mu się należą. Powiedź mu to co napisałaś tu (o tym strachu) i daj mu wtedy czas do namysłu. Ludzi, gdy się kochają gorsze rzeczy sobie wybaczają. Miej honor - przeproś i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×