Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem już sama

szef - co o tym myśleć...?

Polecane posty

Gość nie wiem już sama

przedstawie wam kilka sytuacji. już sama nie wiem czy jestem przewrażliwiona czy jednak on coś do mnei ma... 1. jego imieniny - składałam mu życzenia, a on całując mnie "na 3" zrobił to tak zeby jak najbliżej ust, ostatni był prawie w usta... 2. zrobiłam sobie dzisiaj śniadanie, wychodziłam z kuchni, on wchodził złapał mnie w pasie, i zaptał co tak ładnie pachnie... 3. oblałam prawko, jak się dowiedział, przytulił mnei i powiedział zę tyłek by mi za to sprał, niby w żartach, ale jednak... 4. wczoraj oddawal mi klucz do gabinetu, polożył mi go tak na dłoni, zeby jej dotknąć, tak znacząco... chyba świruję:o na wstępie podkreślam ze nie mam zmiaru z nim flirtować. mam faceta, pobieramy sie za 4 mieisące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizas
A patrzy na Ciebie? Przychodzi do Ciebie po byle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze co można zrobić
to romans w pracy. Bo po jakimś czasie się skończy a ty będziesz patrzeć jak zarywa następna pracownicę. A o nową pracę trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda laska stary pryk
i nnie wie sama .Olulam monitor:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już sama
ostatnio jak założyłam blużkę z wiekszym dekoltem, to powiedział zę koledzy na pracy się skupić nie mogą, a sam oczu nie mógł oderwać.a pod nią miałam blużkę na ramiączkach zeby więcej zakryła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już sama
nie mam zamiaru z nim romansować:o bleee za 4 misiace wychodzę za mąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze co można zrobić
no to pokaż co tu napisałaś narzeczonemu :) Pewnie się ucieszy, że tak zastanawiasz sie co oznaczają umizgi szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już sama
ja proszę o ocenę tego z boku...dzisiaj właśnie mam zamiar mu to powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewidentnie
zarywa do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mozesz z roboty wyleciec:) ale ewidentnie ma na ciebie ochote:) uswiadom go delikatnie ze sie zenisz i masz chlopaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"uswiadom go delikatnie ze sie zenisz i masz chlopaka..\" Tylko to nie takie łatwe. Ja byłam w lepszej sytuacji bo pracowałam na czarno. Szef się kleił do mnie na każdym kroku... już miałam go dosyć, marzyłam tylko aby zwinąć się jak najszybciej do domu. A na koniec... zaczął mnie oskarżać, ze kasę mu zwinęłam... bo mu dupy nie dałam! Zwinęłam swoje manatki i więcej już nie poszłam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×