Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wypożyczony nick

Kłopoty z kosmówką. Co dalej?

Polecane posty

Gość wypożyczony nick

Na USG (14 tydzień ciąży) dowiedziałam się że kosmówka przykrywa częściowo wewnętrzne ujście macicy i że to może powodować krwawienia a w przyszłości łożysko przodujące. Panikuję. Ponoć kosmówka może się jeszcze cofnąć. Jednak z drugiej strony podobno tak się kształtuje łożysko, jak zagnieździła się komórka jajowa a moja wybrała niskie ułożenie. Zatem czy mam spodziewać się problemów z donoszeniem ciąży? :( Czy któraś z Was tutaj miała taki przypadek i jak się to skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.w.
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtyuj
jestem w 20 tygodniu i mam łożysko tak położone jak napisałaś.To nie oznacza od razu kłopotów wielkich.Po prostu musisz bardziej na siebie uważać a lekarz dokładnie kontrolować za każdym razem szyjkę.Poza tym łożysko przeważnie się podnosi wraz ze wzrostem macicy,Jeśli nie to będziesz miała cesarkę,bo z łożyskiem przodującym nie rodzi się naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś robić wszystko co do tej pory, tylko w mniejszym natężeniu. Musisz po prostu bardziej dbać o to, żeby się nie przeciążać. Seks nie jest zabroniony, wszystko ostrożnie i bez szaleństw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Jestem w 10 tygodniu i pojechałam 2 tygodnie temu do szpitala z krwawieniem , przy wypisie do domu dowiedziałam się od ordynatora ginekologi , że mam nisko kosmówkę i mogę mieć w ciąży plamienia . Wczoraj miałam wizytę u swojego ginekologa i potwierdził słowa ordynatora . Zakaz uprawiania sex i mam leżeć w łóżku . Martwię się bo strasznie mnie boli dzisiaj podbrzusze i krzyż :( mam 3 letniego syna i muszę się nim zajmować wiec to nie jest takie proste żeby leżeć i nic nie robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelika ja dzisiaj dowiedziałam się tego samego i też mam 3 letnia córkę. Jak u Ciebie wygląda sytuacja obecnie? Ja jestem w 14 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo. 9tc.kosmowka nisko. Od 2 tygodni plamienia krwia. Mam brac leki i lezec i jest duza szansa na podniesienie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem w 18 tygodniu  ciąży i leżenie plackiem zero seksu dzwigania męczenia się i zobaczymy co dalej za dwa tygodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×