Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutasekkkk

Wrocił z misji czy kogoś ma??

Polecane posty

Gość Smutasekkkk

Moj chłopak Wrócił z misji wojskowej. Zanim przyleciał dzwonił, pisał, slodził... Przywitanie, było chłodne, lekkie przytulenie, pocałunek tylko "serdeczny" A teraz mało co się odzywa. czuje chłód... Czy możliwe że mu cięzko po misji czy moż emu się nie podobam albo co? Już nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nas o to nie pytaj
On Ci na te pytania powinien odpowiedzieć :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój M wrócił z wojny, nie z misji...najwidoczniej, wciąż przeżywa trudne chwile, jakich tam doznał. Jego zachowanie więc jest całkiem normalne w tych okolicznościach. Nie może pewnie jeszcze się odnaleźć w nowej sytuacji. Wiem, że większość żołnierzy wracających z Afganistanu i Iraku jest pod stałą opieką psychologów z powodu pourazowego stresu...Czy Twój M też? Jeśli tak, to pewnie prędzej czy później powinien dojść do siebie...Teraz powinnaś być dla Niego bardzo wyrozumiała i cierpliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie naciskaj broń Boże na Niego tekstami typu: No Ci jest??? Jak tam było??? Czy to przez wojnę??? Bo skutek będzie odwrotny od zamierzonego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*No co Ci jest? - miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasekkkk
Byl w Libanie I tam miał wsumie wakacje. Jak mi mówił i wogóle superrr wie c mie jest teraz zajebiście przykrrro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodom
'czuje chłód...' ic po koc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa...w Libanie! No, to rzeczywiście na stres pourazowy nie cierpi... Zatem - nie wiem, co mu jest :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno jakie wakacje? nie chiał Cie smucic po prostu:-)..Musi odreagowac wszystkie stresy ..podaruj mu troche zrozumienia i czułosci..ale nie narzucaj sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×