Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luxmilk

zarzadzanie czasem ... jakieś pomysly ???

Polecane posty

Gość luxmilk

znacie jakieś ebooki czy książki nt organizowania dnia? czas przecieka mi przez palce. nie jestem zorganizowana. niby zima już minęla a mnie chce się spać już o 21 choć z pracy wracam o 14-15. masakra ... obijam się jak mops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm czlowiek inteligentnynigdy sie nie nudzi . Tak tylko chcialam napisac. Wyciagnij wnioski . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eereq
To mi w jakies 2 miesiace inteligencja podskoczyla o jakies 100proc :D . A tak serio to znajdz sobie jakies zajecie typu nauka jezyka , basen , silownia , i wkomponuj to tak w codzienne zycia zebys musiala ciagle cos robic zeby zdazyc np do 15 praca od 16 basen o 18.30 w domu nauczyc sie na jutro na zajecia z jezyka i juz dzien zlecial do tego obowiazki domowe i napewno bedze ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeczytałam kiedyś taką metodę: dzielisz kartkę na cwiartki: lewa górna częsc to sprawy pilne i ważne prawa górna to sprawy pilne mało ważne lewa dolna to sprawy ważne, na które masz jeszcze czas prawa dolna to sprawy mało ważne i niepilne uzupełniasz kartkę, składasz na pół, aby było widac lewą czesc i to robisz po kolei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×