Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fioletowe_afro

fatalna milosc

Polecane posty

Gość fioletowe_afro

od ok miesiaca mam romans z 30letnim facetem. to jest kolega mojego taty. czesto do nas przyjezdzal wiec mialam z nim dobry kontakt ale pewnego razu na grilu wszytsko sie zmienilo. pocalowalismy sie(oczywiscie nikt tego nie widzial) mialam straszne wyrzuty sumienia bo on jest zonaty i ma 2 dzieci ale nie moglam przestac o nim myslec wiec spotkalismy sie raz potem 2 i 3... a teraz nie moge bez niego zyc i on deklaruje to samo. wiem ze musze go zostawic bo zdaje sobie sprawe ze ma rodzine a zreszta nigdy nie zostawil by zony dla 18letniej "dziewczynki". nie wiem co mam robic. bardzo go kocham wiec jak o nim zapomniec i zakonczyc ten"zwiazek"??? prosze o odpowiedzi i pomoc. i prosze darujcie sobie komentarze typu: szmata (choc wiem ze mi sie nalezy) bo i tak czuje ze godnosc w moim przypadku nie istnieje a tak poza tym ja nie jestem z nim dla frajdy tylko z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama całkiem inna
Ty dziewczyno po prostu zgłupiałaś , ale Tobie to można jakoś wybaczyć, masz 18 lat i masz prawo byc niedojrzała. Ale ten stary ku ta fon - słów brak na gnoja. Nawet się nie łudź że to z Jego strony poważne uczucie. Jak się szanowna małżonka dowie, to Ci dupkę przetrzepie, po co Ci to? I opinia nieciekawa, jak się sprawa wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha kolejny glupi maloletni lachon . Mowisz ze jestes z nim dla milosci , a co Ty kur.. wiesz o milosci debilko skoro chcesz mu rodzine rozpierd .. Puknij sie w ten swoj pusty leb i wracaj do ksiazek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha i jeszcze jedo , piszesz by nie mowic na Ciebie szmata i piszesz tez ze nie masz godnosci a to zabawne wiesz .. Bo kobieta ktora nie ma godnosci to walsnie szmata . Hahahaha :D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Twoim miejscu
Jak zakończyć ten "związek"? Normalnie. Unikać kontaktu jak ognia. Nie dzwonić, nie odpowiadać na telefony. Darować sobie wspólne grille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Expert z lasu
Ech wy głupie sfrustrowane cipy. Co wy wiecie o kochaniu? Miesiąc to nie tak długo, trzeba próbować to zerwać, ale czasem to ponad ludzkie siły. Romans z żonatym mężczyzną to rzeczywiście niepoważna i krzywdzącza dla wielu osób sprawa, niestety miłość trudno ogarnąć rozumem i być mądrym w tej sytuacji. Jeśli to jest miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to uczucie to nie milosc tylko zwyczajne zauroczenie. facet cię pocalowal, a ty wyobrazilas sobie resztę. on ma zonę, nie pchaj się w ten uklad, bo nic dobrego z tego nie wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×