Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fioletowe_afro

fatalna milosc

Polecane posty

Gość fioletowe_afro

od ok miesiaca mam romans z 30letnim facetem. to jest kolega mojego taty. czesto do nas przyjezdzal wiec mialam z nim dobry kontakt ale pewnego razu na grilu wszytsko sie zmienilo. pocalowalismy sie(oczywiscie nikt tego nie widzial) mialam straszne wyrzuty sumienia bo on jest zonaty i ma 2 dzieci ale nie moglam przestac o nim myslec wiec spotkalismy sie raz potem2 i 3... a teraz nie moge bez niego zyc i on deklaruje to samo. wiem ze musze go zostawic bo zdaje sobie sprawe ze ma rodzine a zreszta nigdy nie zostawil by zony dla 18letniej "dziewczynki". nie wiem co mam robic. bardzo go kocham wiec jak o nim zapomniec i zakonczyc ten"zwiazek"??? prosze o odpowiedzi i pomoc. i prosze darujcie sobie komentarze typu: szmata (choc wiem ze mi sie nalezy) bo i tak czuje ze godnosc w moim przypadku nie istnieje a tak poza tym ja nie jestem z nim dla frajdy tylko z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe_afro
no moj tato ma obecnie 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 22 lataaaaa
i mam romans z 42letnim mężczyzną....i też nie umiem zakończyć bo kocham chociaż wiem że to nie ma racji bytu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytbnm
Daj mu pare razy;) Idz na calosc czemu zawsze musisz sie ograniczac. Nie tym razem RÓB CO CHCESZ!!!!! Co jest dla ciebie przyjemne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytbnm
No i jak dasz mu czy jeszcze mam cie pobudzic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe_afro
waśnie wróciłam ze spotkania, zadzwonił, że musi się ze mną koniecznie zobaczyć, wziął mnie w samochodzie, nie opierałam się, wręcz przeciwnie, oddałam się bez reszty, boję się tylko o ewentualne konsekwencje...nie użył gumki a ja nie biorę tabsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEDZIE DZIECIASZEK
HEHEHEHEHEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEDZIE DZIECIASZEK
W OGÓLE CIESZE SIĘ ŻE JESTEM FACETEM A LASKI SĄ TAK NAIWNE :) hihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×