Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość corobićcorobić

_-czy to dobra antykoncepcja?___

Polecane posty

Gość corobićcorobić

przez najbliższe 3 miesiace nie moge zajść w ciażę. Nie chcę wracać do tabletek, bo neidawno odstawiłam i juz nigdy wiecej tego swiństwa nie wezmę. Ppostanowiliśmy używac prezerwatywy+ dodatkowo będzie wychodził przez wytryskiem. W ten sposób chyba uchronię sie od ciąży, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkatakk
uchronisz sie ... musicie uwazac zeby wam sie ne sunela albo nie pekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza antykoncepcja
to zrezygnowanie z seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
pytanie było inne.... A rezygnowac z seksu nie chce, gdyż przez ostatnie pół roku nie mogłam współzyć, a teraz już mogę, ale ciąży nie może być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
może ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
prezerwatywa i globulki. bo po co sobie psuć przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata seksowna
Dobra gumka to podstawa, - On powinien Ci tryskać do środka, inaczej po pewnym czasie może popaść Ci w nerwicę, gobulka - owszem, ale zobacz też tu- wszystko można polączyć: http://npr.zlotemysli.pl/edwardstanislaw,1/ seks musi być beztroski i przyjemny !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
niektórzy jada na przerywanym przez lata, to mój chyba w 3 miesiące od razu nerwicy nie dostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata seksowna
może zacząć mieć przedwczesny wytrysk, a wtedy i Ty będziesz się skarżyć.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
hmmm, wyobraź sobie, ze wiem... Ale to pewnie nie dotrze do Twej prymitywnej "głowy". Aha i nie zawracam nikomu doopy- chyba na kafe nie ma przymusu odpowiadania, wiec racz się ewakuować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do corobićcorobić
Do za prymitywna beznadziejność !!!!! co na to lekarze ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie chcesz brać już tabletek?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
po 3,5 roku brania okazało się, ajkie toświństwo. Podczas brania nie miałąm zadnych skutków ubocznych, a poodstawieniu koszmar przez ponad pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
moze wkladka domaciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
niektórzy tu mają chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem. Ja się nie pytam, czy dostanie nerwicy, czy nie, tylko, czy w ten sposób skutecznie zapobiegnę ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie miałaś skutki uboczne??? Ja brałam Harmonet przez 5 miesięcy...potem odstawiłam na 3 miechy...teraz znowu zaczynam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
dużo by wyliczać, ale głównie to miałam wszelkie typowe i nietypowe objawy ciązy, np. strasznie widoczne żyły, wyciek z piersi. Uporczywe bóle brzucha, tak pomiedzy jajnikiem, a macicą, jakby jajowodu (badania nic nie wykazały)- szału dostawałam od tych bóli. Do tego kłopoty z cerą, wypadajace włosy, ale co najgorsze- w ciagu 2 tygodni od odstawienia zrobił mi sie okropny cellulit, głównie na brzuchu, a zawsze byłam gladka jak niemowlak i nigdy, przenigdy nawet najmniejszej grudki pod skórą. Do tego problemy z cyklami-wydłużajace się. Nigdy już nie wezme tabletek. teraz w czerwcu minie rok, jak odstawiłam i dzięki Bogu jest coraz lepiej, ale swoje przecierpiałam. A cellulit już nie zniknie niestety......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
zapomniałam jeszcze o tym, ze zanim dostałam okres, to juz 2 tygodnie wcześniej bolał mnie cały brauch :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie piguły brałaś? Długo?? Lekarze nigdy nie przestrzegają o tym, że można dostać b.poważnych skutków ubocznych. Ja kiedyś u gin. pow, że kłuje mnie w sercu i w ogole głowa boli...a ona domnie "Myszko-taK już bedzie, tak musi być. Tabletek Ci nie zmienię, bo po co Ci inne...te są b.dobre...".... no i musiałam zmienić gina:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
ja microgynon. Moja przyjaciółka brała je 6 lat i zarówno po odstawieniu, jak i w czasie brania nia miała kompletnie zadnych skutków ubocznych. Więc wszystko zalezy od organizmu. A tego czy po odstawieniu coś Ci będzie wcześniej się nie dowiesz niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×