Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NaRozstajuDróg1123

On robi mi nadzieję.Co robic?

Polecane posty

Gość NaRozstajuDróg1123

Witam.Spotykałam się z chłopakiem.Rozmawialiśmy całymi dniami ze sobą.Strasznie dobrze się rozumieliśmy.On mi się podobał od zawsze chyba.Było cudownie.Wszystko układało się extra.Aż napisałam jedną głupią wiadomośc.Niby w żartach ale wziął to serio.Obraził się.Uznał,że musi to przemyślec,bo zrobiłam tak raz to mogę zrobic jeszcze raz.Przeprosiłam.W ogóle się nie odzywał przez jakiś czas.Pisałam do niego.Aż w końcu wkurzona zapytałam czy mam na niego czekac czy mam isc swoja drogą.Prosiłam żeby mi powiedział czy mam dac sobie z nim spokój,że wolę usłyszec "spadac"niż tą ciszę.A on nie powiedział spadaj,ani czekaj.Po paru dniach.Napisał,że ma problemy z którymi musi się uporac,że jak pójdę dalej do szkoły to kto wie,że jestem b.dobrą dziewczyną.Teraz już nic nie rozumiem.Nie mam możliwości rozmowy z nim w cztery oczy.Co myślicie?Nie rozumiem facetów:/Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia sprawa
Sama go nie rozumiem.Może serio ma problemy jakieś?To poczekaj jeszcze zanim zaczniesz się z niego leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_09
PEWNIE SAM NIE WIE O CO MU CHODZI. SKORO PYTASZ TO POWINIEN CI JASNO I SENSOWNIE ODPOWIEDZIEĆ NA CZYM STOISZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia sprawa
Wydaje mi się,że jakby mu nie zależało nic,to by Cię olał całkowicie.Tak mi sie wydaje.Napisałby to"spadaj"bo co mu tam.Albo po prostu Cię zwodzi.No nie wiem.Ale skoro się wcześniej wszystko układało to może warto czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domyślam sie co czujesz
miałam podobną sytuacje.Tylko że mój mówił mi bardziej chwalebne rzeczy.No i czekałam nie wiedząc czy to ma sens.Aż w końcu zobaczyłam go z inną.Dopiero się obudziłam.Ale w Twoim przypadku może byc inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLEJ
Ja bym go olała.Sam nie wie czego chce.Albo serio go wzięło to co napisałaś na początku.Może mu przejdzie.Jeszcze troche poczekaj,a jak nic z tego nie wyjdzie.OLEJ!Faceci nie są warci czekania.A Tobie chyba zależy jak widzę.Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej nie
Dlaczego od razu ma go olac?Może serio ma problemy jakieś?Niech trochę czasu minie a wszystko się samo wyklaruje.Musi sam dojśc do tego,ze mu Ciebie brakuje.Wtedy sam przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helmutkol
nie przejdzie mu,nie ma sensu,olej go zimnym moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym poczekała troche
a jak nic z tego,to bym olała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym mu przyjebał
Jak chcesz moge Cie pocieszyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowy przypływ234
Jak Ci nie powie to olej.Chce żebyś na niego czekała.Myśli,że będziesz.Nie daj sie.Olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×