Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak grom z jasnego nieba

zauroczona od spojrzenia

Polecane posty

Gość jak grom z jasnego nieba

Czy którejś albo któremuś z Was zdarzyło się że po spojrzeniu na kobietę/faceta pomyśleliście sobie to jest kobieta/mężczyzna mojego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahjdfu
tak. I od razu zrobiłam mu loda z połykiem. Od tamtej pory zrobiłam tak juz dziesięciu innym. Za każdym razem czuje to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia natura D
mnie tak :D ale po bliższym poznaniu stwierdziłam, że jednak nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarza się
To się nazywa piorun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_lalalaaa
zdarzyło się... i ciągle trwa...on jest kolegą mojego chłopaka...mój ideał mężczyzny: wysoki brunet o ciemnych przenikliwych oczach, szczuplutki o delikatnej skórze z dłuuuugimi nogami...zjawisko! na początku...nie znaliśmy się, widziałam Go kilka razy, kiedy mój facet zaczął się z nim spotykać (żeby pogadać, na piwo) chciałam żeby nas poznał, sprzeciwiał się tłumacząc,że nie zrobi tego bo się w sobie zakochamy...wzięłam sprawy w swoje ręce, zapoznaliśmy się...wtedy dowiedziałam się, ze jest też miły, sympatyczny, dużo żartuje i bosko się śmieje:) i ten jego wzrok... od pierwszej rozmowy coraz częściej go widywałam... teraz nie rozmawiamy... a on gdy mnie mija zawsze wlepia te swoje przepiękne oczy w moje, które kiedyś nazwał "o niebo ładniejszymi od jego", "cudownymi"! zezuje na mnie tak, że bardziej chyba nie można... Co ja mam o tym mysleć?? kocham Go, wielbię! a on daje mi tylko ten swój wzrok...jak mam to odebrać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia terenia
14:15 [zgłoś do usunięcia] zdarza się To się nazywa piorun. Ale tylko jeśli jesteś Włochem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarza się
A dokładnie Sycylijczykiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak jest ktos taki,kto zauroczyl mnie swoimi oczyma.wysoki szczuply niebieskie elfie oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak grom z jasnego nieba
mi się własnie taka sytuacja zdarzyła, to było niezależne ode mnie trach że taka myśl mi przebiegła i trwa to już rok czasu. do tego świetnie nam się rozmwawia,mamy podobne spojrzenie na wiele spraw ale on ma żonę:( i naszą znajomość utrzymujemy w relacji kolega-koleżanka,przewrotny ten los bywa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×